header more light

Ємець Єлізавета - учениця ІІІ  курсу за професією «Перукар-модельєр. Манікюрник»,  - талановита, творча дівчина, яка приймає активну участь в житті центру та групи, закохана у вірші Тараса Шевченка.  З акторською майстерністю декламує вірші «Причинна», «Кавказ». Зайняла ІІ місце у конкурсі фахової майстерності за професією «Перукар. Модельєр»

Гєнов Віталій учень ІІІ курсу за професією «Кухар-кондитер»  - дуже працьовитий і здібний юнак, який, не дивлячись на свою сором’язливість,  упевнено крокує до вершин професії кондитера. Він виробляє чудові тістечка, має творчий підхід до оздоблення тортів.  Крім того, Віталій, у складі футбольної команди центру,  неодноразово здобував призові місця.

Янакова Вікторія учениця І  курсу за професією «Перукар-модельєр. Манікюрник», – юна талановита учениця, яка має неабиякий вокальний талант. Неодноразово займала прихові місця у міських і обласних конкурсах: фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ»  (ІІІ місце), конкурс «Три кити» (ІІ місце), конкурс патріотичної творчості «Спадщина» (ІІ місце). Вікторія є активною учасницею усіх заходів навчального закладу і також прагне проявити себе як лідер учнівського самоврядування.

Новікова Катерина  - учениця І  курсу за професією «Перукар-модельєр. Манікюрник» – активна,  творча дівчина, яка має гарні здібності. Катерина приймає активну участь  у інтелектуальних конкурсах з різних напрямків: олімпіада з правознавства (І місце), Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», міжнародна гра зі світової літератури «Sun Flower» (ІІ), Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Лемба Ангеліна – учениця І  курсу за професією «Перукар-модельєр. Манікюрник», - енергійна, весела, чуйна дівчина, яка завжди прийде на допомогу.  Мріє, крім професії перукаря,  стати також психологом. Приймає активну участь у житті навчального закладу: Міжнародна гра зі світової літератури «Sun Flower» (І місце), олімпіада з англійської мови (ІІІ місце), Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика (ІІ місце). 

Пишоха Артем учень ІІ курсу за професією «Маляр, штукатур,  лицювальник-плиточник»  - староста групи, спокійний, добрий, чемний. Артем дуже відповідальний, зацікавлений в навчанні. Він завжди приймає участь у житті групи та навчального закладу. Мріє якнайкраще оволодіти обраною професією. Сьогодні він є кращим учнем з професії «Штукатур».

Дмитренко Анатолій, учень ІІ курсу за професією «Маляр, штукатур,  лицювальник-плиточник»,  – вихований, чемний, відповідальний юнак. Коли вступив до центру, був дуже сором’язливим, йому бракував власної ініціативи, Але хист до професії  пробудив у ньому впевненість у собі, завдяки цьому він став кращим з професії «Лицювальник -плиточник»


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання