header more light

Спортивна робота

Невгамовний ритм сьогодення, не завжди здоровий спосіб життя, розумове перевантаження, гіподинамія, комп’ютеризація, екологічна проблема, невисока культура харчування – все це призводить до того, що дуже різко падає рівень здоров’я, як дітей так і дорослих.

Я як викладач фізичної культури – один з тих, хто у першу чергу має навчити дітей протистояти цим прикрощам усіма методами і формами викладання предмету. Але щоб пробудити, активізувати інтерес до систематичних занять фізичними вправами, в наш час недостатньо традиційного підходу, потрібно постійно шукати щось якісно нове і цікаве.

У спортивному залі можна багато зробити для заохочення дітей до здорового способу життя… Однак, все що я пропоную, має подобатися учням. Викладач повинен знайти підхід до всіх вихованців, щоб з бажанням виконувалися вправи, завдання, знизити чи підвищити навантаження, щоб учням було цікаво, а уроки сприяли його фізичному вдосконаленню. Викладач завжди у пошуку нових підходів і методів у прищепленні учням бажання до систематичних занять фізичними вправами, що призводить до зміцнення їхнього здоров’я, підвищення рівня роботи функціональних систем організму, поліпшення емоційного стану.


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання