header more light

Учням

 Чому читати книги корисно?

Як часто ви читаєте? Ні, не новини і статті в інтернеті, а книжки. Чи входить читання до вашої щоденної програми?

1

Якщо ні, то змушені вам повідомити, що ви багато втрачаєте, як в інтелектуальному, так і в духовному плані, тому що

читання книжок це:

 

2Розвиток мислення

 

Одна з важливих переваг читання книг - це той позитивний ефект, що воно робить на наше мислення. При читанні ми більше розмірковуємо, щоб зрозуміти ту чи іншу ідею твору.

 

 

 

3Зниження стресу

 

У сучасному світі позбавлення від стресу - основна турбота багатьох людей. Багатство і ритміка мови має властивість заспокоювати психіку і визволяти організм від стресу. Особливо допомагає в цьому читання якої-небудь фантастики перед сном.

 

 

4Збільшення словникового запасу

 

Коли ви читаєте книги різних жанрів, то стикаєтеся зі словами, які зазвичай не використовуєте у повсякденній мові. Якщо якесь слово вам незнайоме, зовсім не обов'язково шукати в словнику визначення. Іноді про значення терміну можна зрозуміти за змістом, укладеним в тексті книги. Читання допомагає не тільки в збільшенні словникового запасу, але і підвищує грамотність.

 

 

5Захист від хвороби Альцгеймера

 

За даними останніх досліджень, читання дійсно захищає від захворювання мозку. Коли ви читаєте, активність мозку збільшується, що благотворно позначається на його стані.

 

 

 

6Впевненість

 

Читання книг робить нас більш впевненими. Коли в розмові ми демонструємо глибоке знання того чи іншого предмета, то мимоволі ведемо себе більш впевнено і зібрано. А визнання навколишніми ваших пізнань позитивно позначається на самооцінці.

 

 

7Розвиток творчості

 

Креативні люди можуть генерувати відразу кілька відмінних ідей. Звідки їх можна взяти? З книг. Читаючи твір, ви можете почерпнути звідти масу ідей, які згодом втілити в життя.

 

 

 

 

 

8Покращення сну

 

Якщо ви систематично будете читати перед сном, то незабаром організм звикне до цього, і тоді читання стане своєрідним сигналом, що говорить про швидкий відхід до сну. Таким чином ви не тільки поліпшите свій сон, але і вранці будете відчувати себе бадьоріше.

 

 

 

9Покращення мозкової активності

 

При читанні ми зазвичай уявляємо багато деталей: персонажів, їх одяг, навколишні предмети. Також необхідно пам'ятати безліч речей, які потрібні для розуміння твору. Саме тому читання тренує пам'ять і логіку.


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання