Новини

Вибори президента учнівського самоврядування

30 січня в Бердянському центрі  професійно-технічної освіти відбулася важлива подія:ВИБОРИ  ПРЕЗИДЕНТА  УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ. В актовій залі закладу освіти відбулися: презентація програм кандидатів, рекламна агітація у вигляді виступів груп підтримки та дебати.  Цього року передвиборча кампанія була дуже цікавою, тому що усі претенденти на пост президента (а їх було 5) змістовно і творчо готувались, цікаво та чітко відповідали на питання виборців, були впевнені в собі.
Северіна Катерина, Намлієва Валерія, Жмихова Катерина, Щербіна Олександр, Шевченко Владислав-це лідери, які не побоялися кинути виклик учнівській громаді до змін на краще.  Вони сміливо відстоювали власну точку зору, а деякі з них уже почали реалізувати свої програми.  Наприклад, Намлієва Валерія зі своєю командою уже зробила перші кроки до встановлення пам'ятника  Тарасові Шевченку на території центру.  А Шевченко Владислав організував "живий  ланцюг" до Дня  Соборності України.
Отже, учнями центру був зроблений  вибір, який вирішив майбутню роботу самоврядування.  Інтрига тривала до наступного ранку.
31 січня на святковій лінійці  рахунковою комісією було оголошено результати виборів та відбулася  інавгурація нового Президента: учня групи Є31 Шевченка Владислава. 
Поклавши руку на Статут, Владислав зачитав клятву,після  чого учні всі разом заспівали гімн центру. Новообраного Президента також привітав директор центру Василь Дмитрович та побажав плідної праці. Гарячими оплесками учні поздоровили Влада та побажали йому, щоб всього у нового Президента було вдосталь, щоб кожен день приносив нові перемоги, а центр, завдяки зусиллям педагогів, учнів, активістів та батьків, розвивався та міцнів!
У цих виборах не має тих, хто програв, бо кожен з кандидатів увійде до активу учнівсьго самоврядування та зможе реалізувати свої плани.  Головне, щоб був запал та бажання творити... Разом ми зможемо все!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання