header more light

Новини

«Живий ланцюг» до Дня соборності 

День соборності України ми відзначаємо щороку 22 січня. В цей день, у 1919 році, відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Про події, що передували та основні факти процесу злиття двох українських республік, нам розповіли на ранковій інформаційній лінійці учні разом із викладачем історії Д`яківом О. М. Вони згадали про те, що 22 січня  1990 року було створено «живий ланцюг» між  Києвом, Львовом та Івано-Франківськом через Дніпро, який символізував духовну  єдність Лівобережної  та Правобережної  України.

У наш неспокійний  час ця ідея є актуальною. Ми - молодь Бердянського центру професійно-технічної освіти, теж маємо бути єдиними, активними, організованими, упевнено йти по життю. Лідери учнівського самоврядування освітнього закладу вирішили проявити свою чітку громадянську позицію у флешмобі. «Разом нас багато – нас не подолати!» - саме під цим гаслом 22 січня учні та педагогічний колектив центру стали  міцним «живим ланцюгом», об’єднавши весь заклад освіти, та заспівали гімн нашої Соборної України. Тримаючись за руки, ми стали єдиним згуртованим колективом та віддали шану усім, хто боровся за єдину Соборну Україну і сьогодні захищає цілісність нашої держави.

Треба зажди пам’ятати про те, що наша головна мета: бути справжніми патріотами, цінувати історичні здобутки дідів та прадідів, бути гідними героїчного минулого України.  За нами майбутнє, тож давайте творити його разом!

Актив учнівського самоврядування

ДНЗ «БЦПТО»

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання