header more light

  • Головна
  • Новини
  • Результати IX Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

Новини

Бібліотека запрошує відвідати виставку, присвячену Дню Соборності та Свободи України

Сьогодні,  22 січня, в Україні відзначають День Соборності та Свободи України. Це свято відзначається щороку у день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Урочистий Акт злуки ЗУНР та УНР в єдину соборну Українську державу проголосила директорія УНР 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

«Віднині зливаються в одне ціле  віками розділені частини України -  Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», - так було написано в Акті злуки.

Офіційний державний статус День Соборності України отримав в 1999 році, а в 2011 було встановлено День Соборності і Свободи України.

Від сьогодні у бібліотеці Бердянського центру професійно-технічної освіти відкрита виставка-екскурс «Соборна Україна – сильна країна», на якій представлені цікаві матеріали про тогочасні події.

Вітаємо усіх з Днем Соборності та Свободи України і бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в нашій країні й у кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання