header more light

Новини

Казка "Крижане серце"

З Новим роком, з щастям новим!
Хай веселим, та чудовим
Буде рік, що наступає,
Негаразди всі минають,
Радість буде в домі й свято,
Та й гостинчиків багато,
Смачних смачностей в подолі,
Подаруночків від долі,
Незабутніх вражень більше,
Світлих радостей частіше!

19 грудня в нашому центрі відбулася прем'єра казки "Крижане серце". Це було цікаве театралізоване дійство, в якому актори -учні центру талановито передали емоції та характери позитивних героїв - Ельзи та Анни, Олофа, Кристофа, оленя Свена. Було цікаво дивитись на чудову гру Ханса, Кота Базиліо та ліси Алиси, східних красунь, Бременських музикантів, баби Яги. Головне,  глядач зрозуміли, що велика любов до близьких людей може розтопити будь-яке крижане серце. Як завжди, на наше свято прибули гості з далекої Лапландії -Дід Мороз і Снігуронька. Вони співали, танцювали та додали святкового Новорічного настрою усім присутнім! Бо без їхніх щирих побажань  не може наступити жоден Новий Рік.

Шановні учні та педагогічний колектив! Вітаємо усіх з прийдешнім НОВИМ 2020 РОКОМ!  Новий рік – час відкриттів. Завжди будьте першими! Нехай всі найсміливіші ідеї та починання втіляться в життя. Мрійте, творіть: якщо вірити в себе і людей, які поруч, можна підкорити найвищі вершини. Головне — поставити правильну мету.
Відмінного здоров'я вам у Новому році! Нехай ноги будуть сильніше, щоб пройти нові кілометри, руки міцніше, щоб утримати нові призи, голова – відчайдушніше, щоб покритися лавровим вінцем. І тільки серце хай залишається незмінним – гарячим!

Педагог-організатор

Брунько К. Ю.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання