header more light

Новини

З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ (театр життя)

Два слова крилатих — і серце радіє!
Й летить наче пташка в ясне майбуття.

Вони нам дали і натхнення, й надію,
Й найбільше у світі — це наше життя!

Колись давно наші батьки  подарували нам життя і можливість змінити цей світ на краще. Саме про це, про батьків і дітей, бабусь і дідусів, 15 листопада у Бердянському центрі  професійно-технічної освіти відбувся Театр Життя. Про батьківську любов і семейне щастя талановиті учні центру декламували  зворушливі вірші, читали життєві  монологи та співали пісні. Кожен із них проживав свій виступ по справжньому. Дехто навіть розказував  свою  власну історію життя, щиро і відверто.

Матусина колискова і татусеві поради, бабусині пиріжки, дідусевий яблуневий сад,  - це те, що завжди є і буде у наших найперших дитячих  спогадах. Час спливає, ми зростаємо, змінюємось та незмінними для нас мають залишаться слова : «мама», «тато».  Бо усі ми є дітьми доти, доки живі наші батьки.   Але іноді у щоденних буднях  ми можемо сказати образливе слово чи зробити поганий вчинок по відношенню до близьких нам людей.  Виникає біль  від образ та непорозуміння з рідними. Ми стаємо самотніми, губимось у непердбачуваному вирі життя.

 Та у багатьох із нас є мама чи тато, бабуся або дідусь, але є діти, обділені батьківським теплом. Через хибний спосіб життя рідних або внаслідок трагічних оставин багато синів та дочок залишаються сам- на-сам зі своїми проблемами. А деякі діти мають серед близьких тільки друга чи виховательку з інтернату…Чи думали ви про таких дітей?!

То, може, слід замислитись і просто попросити пробачення? І знову на серці буде легкість… І знову  буде в душі панувати любов…

Любов до рідних – ось що дає нам сили та бажання рухатися вперед. Сімʼя – це  сила , фундамент, завдяки якому кожен із нас твердо стоїть на ногах і впевнений у майбутньому. Родина – це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть, порадіють твоїм успіхам, а в разі невдачі скажуть: «Ми тебе любимо - і в тебе все обов’язково вийде!».

Хочу побажати всім щастя і спокою у своїх родинах, взаєморозуміння і велику порцію щоденної уваги один до одного. Нехай у ваших сім’ях завжди панує любов!

Педагог-організатор

Брунько К. Ю.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання