header more light

Новини

Тиждень професії «Кухар, кондитер»

У Андре Моруа є такий вислів:
«Як живопис і музика, так і кухня - це мистецтво.
Живопис вабить очі, музика - слух, а кулінарія - смак».

Кажуть, що справжній кухар - то унікальне поєднання багатьох талантів. Фантазія, вміння поєднувати продукти, створювати нові страви і прикрашати їх цінувалися завжди.

Сучасний кухар – це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник. Тільки висококваліфікований кухар, кондитер здатен зробити зі звичайної страви шедевр, витвір мистецтва, вклавши в нього весь свій талант та майстерність.

Щорічно 20 жовтня кулінари всього світу відзначають своє професійне свято, і учні ДНЗ «Бердянський БЦПТО» долучились до цього свята.

З 21  по 25 жовтня  2019 року в нашому центрі відбувся тиждень професії «Кухар, кондитер».

У рамках тижня були проведені наступні заходи:

21.10 на святковій лінійці урочисто привітали викладачів, майстрів в/н, працівників їдальні та учнів груп «Кухар, Кондитер» зі святом.

22.10 в бібліотеці відбулась виставка сучасної літератури та підручників по кулінарії.

23.10 – учні та всі бажаючи були запрошені на майстер-клас «Приготування італійської меренги», який провела переможець конкурсу «Супер жінка» Аліна Чорней.

24.10 – учні І – ІІ курсу продемонстрували свої вміння на виставці «Осінній вернісаж», де були продемонстровані композиції з овочів та природних матеріалів, техніка карвінгу. Учні ІІІ курсу – показали знання та вміння у приготування дріжджового тіста та виробів з нього.

24.10 – викладач спецдисциплін провела відкрите засідання гуртка «Золоті ручки» на тему «Бенкетне сервірування столу», на якому ознайомились з історією сервірування, з захопленням складали серветки та сервірували столи.

25.10 – на засіданні метод. комісії викладачів та майстрів в/н професій громадського харчування були підведені підсумки тижня.

Протягом всього тижня відбулася виставка стіннівок.

Голова методичної комісії            Л.Клевцова

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання