Новини

Конференція на тему «Використання інтернет-сервісів як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства»

24 червня 2019 року відбулася конференція на тему «Використання інтернет-сервісів як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства».

Із вступним словом виступила методист Коваленко В.Г., яка розповіла, що ми працюємо з поколінням Z. Також вона акцентувала увагу присутніх педагогів на те, що з кожним роком педагоги більш і більш долучаються до блогосери та створюють електронні ресурси. Найбільше у своїй діяльності застосовують інтерактивні плакати, Google-тести, вправи LearningApps. 

Викладач української мови та літераутри Вевтоненко І.В. поділилася досвідом використання інтерактивних плакатів.

Цьомкало Н.М., викладач української мови та літератури, представила власні інтелект-карти як інструмент ефективної роботи з інформацією.   Головань О.С., викладач математики, та  Д`яків О.М., викладач історії, ознайомили присутніх з онлайн-сервісами як інструмент взаємодії викладача та учнів.

Про створення сайту-портфоліо розповіла майстер виробничого навчання з професії "Перукар" Тельчарова Т.А.

Ілієва Л.С., майстер виробничого навчання з професії "Перукар", поділилася досвідом використання блогів на уроках виробничого навчання.        Коваленко В.Г., викладач географії, продемонтрувала використання конструктора уроків для інтерактивної дошки Labwe.

Наприкінці конференції виступила Косенок Н.В., заступник директора з НР, яка наголосила, що більшість педагогів активно створює та використовує в освітньому процесі інтернет-сервіси.  

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання