Новини

75-а річниця депортації кримськотатарського народу

18 травня в Україні та світі згадують про жертв депортації кримськотатарського народу з Криму в 1944 році. Того дня до Середньої Азії з півострова був відправлений перший ешелон з кримськими татарами. Усього депортували більше 180 тисяч людей.   Депортація призвела до смерті понад половини депортованих. Народ був запроторений у віддалені краї радянської імперії і поставлений у становище засланців, позбавлених елементарних громадянських свобод.   18 травня 2019 року Україна вшановує 75-у річницю депортації кримськотатарського народу.  

У ДНЗ "БЦПТО" була організована виставка "75-а річниця депортації кримськотатарського народу", що мала на меті ознайомити учнів закладу освіти   зі трагічними подіями, які спіткали кримськотатарський народ, і памятати їх, бо ми всі люди,а отже нам має боліти чуже горе,ми маємо вчитися на чужих помилках і передавати гіркий досвід,наступним поколінням,щоб вберегти їх від лиха.  

Ми маємо дбати заради майбутнього один про одного. Лише так зможуть бути щасливими усі: і українці, і кримські татари, і всі народи нашої УКРАЇНИ. 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання