header more light

Новини

Колумби космічних трас

16.04.2019р. відбувся виховний захід «Колумби космічних трас», присвячений Всесвітньому Дню Авіації та КосмонавтикиЦе свято з'явилось на честь першого польоту людини у космос, що сталося завдяки зусиллям  багатьох інших людей, які й стали Колумбами космічних трас.

Свій внесок у розвиток космічних досліджень зробили вчені різних країн і народів. Мабуть, оте нестримне бажання подолати земне тяжіння, бодай зазирнути за межі прекрасної планети підштовхнуло і наших земляків до геніальних відкриттів:

  • Сергій Павлович Корольов, який створив перший космічний корабель «Восток», на якому Ю.О.Гагарін уперше здійснив політ за межі атмосфери.
  • Юрій Кондратюк. 21 липня 2019 року минає 60 років відколи відбулася висадка американців на Місяці, тому ми не можемо не пригадати ще одного нашого співвітчизника, який також має до цього відношення. Саме цим ім'ям названа у світовій науці так звана «равликова траса», по якій через багато років перша людина висадилася на Місяці — «траса Кондратюка».

На заході учні познайомилися з цікавими фактами про історію і розвиток космонавтики. А також,  підготували ряд цікавих виступів і створили дружню і святкову атмосферу.

Сподіваємось, що і нинішнє та майбутнє покоління українців матимуть великі успіхи і результати в освоєні космічного простору.  І ми щиро віримо, що Україна займе там вагоме місце, оскільки дослідження в галузі космонавтики продовжують розвивати в незалежній Україні.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання