Новини

Виховна година для учнів гімназії № 2 «Вітамінна абетка»

Учні ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» які навчаються за професією «Кухар; Кондитер» підготували пізнавальну виховну годину для учнів гімназії № 2 «Вітамінна абетка».

Було доведено, що для життя нам потрібна енергія, і ми одержуємо її від їжі і харчування.

Правильне та збалансоване харчування — це запорука здоров’я та довголіття. Воно забезпечує високий рівень працездатності, покращує розумову діяльність, підвищує імунітет, допомагає уникати різних захворювань. І варто  дітей змалечку привчати до основ здорового харчування. У дитячому та підлітковому меню мають переважати корисні продукти, овочі та фрукти багаті на вітаміни. Їжа неодмінно має бути різноманітною, щоб організм, який зростає, отримував усі необхідні поживні речовини та вітаміни. Заклавши основи правильного харчування з дитинства, можна багато в чому полегшити  життя, допомогти уникнути багатьох проблем зі здоров’ям у майбутньому.

Майбутні кухарі розповіли про основні групи вітамінів, їх класифікацію, значення у харчуванні. Навели приклади збереження вітамінів при приготуванні їжі. А також було показано в яких продуктах містяться різні вітаміни і яку роль вони відіграють у здоров’ї та житті підлітків. Довели необхідність щоденного вживання свіжих фруктів та овочів.

На останок провели розважальну вікторину.

Викладач професійно-теоретичної підготовки Клевцова Л. П.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання