• Головна
  • Новини
  • Конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти в групі П 15

Новини

Конкурс "Зачіски 50-60років"

Мода 50-60 років зазнавала величезних  змін. Це можна назвати справжнім переворотом. Зачіски того часу підкреслюють жіночі особливості, виглядають романтично, елегантно і жіночно. При цьому є важлива особливість: для таких зачісок абсолютно не важлива ваша довжина волосся. Ви можете створити зачіску в стилі ретро і на коротку шевелюру. Зручна і модна стрижка "Каре" стане зачіскою лихих 60-х, якщо волоссю надати обєм, застосувати стайлер або бігуді, щоб зробити невелику завивку кінчиків.  Додайте до образу ніжну стрічку для волосся, і ви перенесетеся в 60-і. Хлоп`ячі ж стрижки варто всього лише начесати, можна зробити кучерики.
Щасливиці з довгим волоссям мають також в запасі цілий арсенал зачісок того часу. Це високі пучки, звані «Бабетта», масштабні начісування, м`які хвилі, пряме волосся з об`ємом і пишним чубчиком. Ви обов`язково підберете собі відповідну зачіску на довге волосся.

Учасниками конкурсу були дівчата  групи ТП -111, які командно працювали  над створенням зачісок.  За результатами конкурсу,  групи Осівої Анастасії та  Райнчук Наталії отримали вищий бал.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання