Новини

Таємниці здорового і розкішного волосся

14.11.2018 року у ДНЗ «БЦПТО» проведений позакласний захід «Таємниці здорового і розкішного волосся» під керівництвом викладача професійно-теоретичного навчання Постольної О.С.

У перукарських салонах  дуже популярним стало відновлювати волосся та  доглядати  за ним, тому що  багато жінок змолоду вже мають зіпсоване  з різних причин волосся.

Учні груп П-25, П 45 під керівництвом викладача професійно-теоретичного навчання Постольної  О.С.  розглянули причини, з яких волосся втрачає свою природну красу.  Глядачам запропонували поради щодо  професійного  догляду за ним.

Для проведення заходу фірма ІНОВА ПРОФЕСІОНАЛ, з якою уже не один рік співпрацює заклад освіти, надала набір для реконструкції волосся. Як ви розумієте бажаючих бути моделлю для демонстрації роботи набору було не мало. Але обрали перепалене після обезбарвлення волосся учениці  групи П-25  Валерії Марущенко, яке найбільше потребувало відновлення.

Учні та гості з цікавістю подивилися презентацію догляду, поцікавились, скільки коштує такий набір і де його можна придбати.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання