header more light

Новини

Памятаємо… Перемагаємо…

Друга світова війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України. Минають роки, відлітають у вічність… Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною мільйонів людей.  І  українці хотіли, щоб це була остання війна…

 З метою гідного вшанування загиблих у Другій світовій війні, Дня Перемоги над нацизмом, Дня пам'яті та примирення  учні та педагоги навчального закладу  брали активну участь  5 травня у міських заходах: у міському молодіжному  мітингу  до Дня пам'яті і примирення,  у молодіжному флеш мобі.  05 травня 2017 року педагоги та учні навчального закладу підготували концерт для ветеранів мікрорайону «Скловолокно».

10 травня було проведено позакласний захід «1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо». Під час заходу учні  Коврига Олена, Сєрокурова Анастасія, Чумак Яна читали патріотичні вірші. Викладач історії Дяків О.М. підготував та показав цікаві  документальні відеоматеріали з воєнних років. Всі присутні слухали  емоційне виконання  пісень про війну, про жіночу вірність, про материнську любов у виконанні учениць Стойловської Олени, Герасименко Інни та педагогів Кириченко Світлани Віталіївни, Малахової Вікторії Вікторівни, Оруджиєвої Тетяни Сергіївни, учня 4 класу гімназії  «Надія» Д'яківа Миколи.

Учні висловлювали надію та віру  про мир.

На жаль, наша війна за перемогу ще не завершилася. З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Сьогодні на сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. На полі битви – захисники, воїни.

Ми маємо  не чекати пасивно перемогу, а бути активними  у підтримці наших воїнів і докласти всіх зусиль для загального миру. Ні- війні!

 Заступник директора

 з навчально-виховної роботи Косенок Н.В.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання