Новини

Дата публикації .

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів П(ПТ)О за програмою ООН з професії "Кондитер"

11.10.21. Розпочалося стажування  з професії "Кондитер" за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру!

День почався з гостинної зустрічі освітян колегами Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Директор Балущак Ганна Федорівна, розповіла про потребу вивчення й впровадження європейського рівня освіти в заклади професійної освіти, поділилася досвідом організації системної та ефективної роботи освітнього закладу. Старший майстер, Ольга Ярославівна Сухарина провела екскурсію,  розповіла про логістику організації професійного навчання на виробничих потужностях Навчально-практичного центру професійного навчального закладу.

Генадій Павлов, бренд-шеф, Амбасадор компанії Pro Chef, розповів учасникам стажування про системну роботу та облік в кондитерських цехах за сучасними стандартами. Поділився власним досвідом програми Pro Chef,  які можливо застосовувати в освітньому процесі задля формування професійних кадрів.

На практичній частині, педагогічні працівники розробляли технологічні картки, робили набір сировини в програмі Pro chef.

 12.10.21 Пройшли тестування з вхідного контролю.

Мужик Ілона Вікторівна, викладач, майстер виробничого навчання Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу ознайомила освітян із сучасною сировиною в кондитерському виробництві та поділилася лайфха́ками її застосування при приготування круасанів.

Після лекції була практична робота з дослідження якісних характеристик сировини для виготовлення виробів із листкового дріжджового тіста для виробів модної лінійки.

13.10.21.  Маріана Балущак, викладач Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу провела лекцію та  показала майстер-клас з виготовлення кондитерських виробів для кенді бару. У програмі були такі вироби: Тарт карамельно-горіховий та чорничний; десерт Павлова з ягодами; Шоколадне фінансье в глазурі Гурме; Баноффі …..На практичній частині педагогічні працівники виготовляли кондитерські вироби для кенді бару.

14.10. 21 Маріана Балущак, викладач Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу провела лекцію та  показала майстер-клас «Сучасні технології виготовлення та декорування тортів». У програмі були такі торти: Шоколад-вишня, Кокос-малина, Капучіно-карамель, Лимон-маракуя…

15.10.21. Мужик Ілона Вікторівна, викладач, майстер виробничого навчання Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу ознайомила освітян із технологією приготування авторських  кондитерських виробів, тортів,перекладанців, тартів, виготовленням елементів декору. На практичній частині педагогічні працівники виготовляли авторські кондитерські вироби.

16.10.21. Кваліфікаційна комісія ЛПК ГТРС провела кваліфікаційну атестацію педагогічних працівників. Виконавши завдання та захистивши своєю творчу роботу, педагогічні працівники за результатами кваліфікаційної атестації й рішенням комісії успішно здобули, підвищили та підтвердили свої розряди з професії "Кондитер". По завершенню кваліфікаційної атестації всі педагогічні працівники отримали сертифікати-підтвердження про успішне завершення курсу.

Щира вдячність команді Програми ООН із відновлення та розбудови миру, також команді Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, за сприяння та фінансування такого цікавого стажування!

Друк


Поділитися в соціальних мережах