header more light

Новини

Всеукраїнська науково-практична конференція

 28 квітня 2021 року на платформі Zoom відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РЕГІОНУ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» організована за сприяння НМЦ ПТО у Запорізькій області.

Робота конференції проходила за такими основними напрямками: перспективи освіти (модернізація та інновації); педагогічний менеджмент і конкурентоспроможність педагогічних кадрів; інформаційне суспільство: електронні навчальні курси та інформатизація освіти; психологічний супровід освітнього процесу; освітньо-виховний процес як фактор інтеграції професійного навчання.

На конференції свої доповіді представили спікери з закладів освіти Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Львівської, Полтавської, Херсонської та Черкаської областей.

Одним з доповідачів конференції була ТЕЛЬЧАРОВА Тетяна Анатоліївна, майстер виробничого навчання з професії "Перукар", яка виступила з доповіддю "ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ЗП(ПТ)О". Вітаємо Тетяну Анатоліївну та бажаємо успіхів в подальшій педагогічній діяльності!

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання