header more light

Новини

засідання експертної   творчої    групи викладачів української мови та літератури  ПТО  м. Бердянськ

    25.09.20 року на базі ДНЗ «Бердянського БЦПТО» було проведено перше засідання експертної творчої групи викладачів української мови та літератури м. Бердянська  «Азовські берегині» в новому навчальному році. Викладачі групи вирішили продовжувати працювати над  проблемною методичною темою   «Формування   життєвих компетентностей учнів на уроках   української мови та літератури – основа розвитку особистості»

На засіданні розглядалися такі питання:

  1. Узагальнення досвіду викладачів щодо життєвих компетентностей учнів на уроках української мови та літератури – основа розвитку особистості – основа розвитку особистості.
  2. Презентація першого Методичного збірника експертної творчої групи викладачів української мови та літератури ПТО м. Бердянська  «Азовські берегині»
  3. Створення банку методичних розробок.
  4. Підготовка методичного збірника рекомендацій щодо життєвих компетентностей учнів на уроках   української мови та літератури             
  5. Використання на уроках української мови та літератури інноваційних методів змішаного та дистанційного навчання.
  6. Інформація щодо підготовки та участі в конкурсі буктрейлерів серед здобувачів освіти ЗП (ПТО) на тему «Книга, яка надихає»

 Засідання експертної творчої групи викладачів української мови та літератури м. Бердянська  «Азовські берегині» пройшло у дружній атмосфері, з позитивним настроєм та оптимістичними планами на майбутнє.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Корисні посилання