header more light

Новини

Новини

Акція "Великодній кошик військовому"

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Всеукраїнська науково-практична конференція

 28 квітня 2021 року на платформі Zoom відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РЕГІОНУ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» організована за сприяння НМЦ ПТО у Запорізькій області.

Робота конференції проходила за такими основними напрямками: перспективи освіти (модернізація та інновації); педагогічний менеджмент і конкурентоспроможність педагогічних кадрів; інформаційне суспільство: електронні навчальні курси та інформатизація освіти; психологічний супровід освітнього процесу; освітньо-виховний процес як фактор інтеграції професійного навчання.

На конференції свої доповіді представили спікери з закладів освіти Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Львівської, Полтавської, Херсонської та Черкаської областей.

Одним з доповідачів конференції була ТЕЛЬЧАРОВА Тетяна Анатоліївна, майстер виробничого навчання з професії "Перукар", яка виступила з доповіддю "ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ЗП(ПТ)О". Вітаємо Тетяну Анатоліївну та бажаємо успіхів в подальшій педагогічній діяльності!

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Благодійна акція "Марафон "Пам`ять""

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Виставка робіт гуртка "Шарм"

Гурток "Шарм", керівник Оруджиєва Тетяна Сергіївна, провів виставку робіт гуртківців "Свято писанки". Представлені роботи виконані у різних техніках: квілінг, орігамі стрічками, декупаж,  пап`є-маше. Підримаємо традиції українського народу!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Онлайн-квест "Відкриваємо Бердянськ"

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання