Новини

День гідності та свободи

                                  
Любов – туга, журба – пам’ять, світла пам’ять вічна,
У серцях і душах наших житиме довічно.

У 2015 році Президент України Петро Порошенко підписав Укази про щорічне відзначення 21 листопада Дня Гідності і Свободи. Цей день в історії позначений початком Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 рр.
Сьогодні учні та викладачі ДНЗ «БЦПТО» також долучилися до відзначення цієї знаменної події, що призвела до кардинальних змін у нашій державі. Захід був проведений під керівництвом викладача Білай Ю.В. та за участі учнів групи ТМ18, А18, П35, П25, П15.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Народ мій є! Народ мій завжди буде!

17 листопада – цей День пам’яті та скорботи про жертви, які загинули або постраждали на Україні внаслідок політичних репресій, Великого терору.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Для сердець, опалених війною…

Учнівське самоврядування звертається до учнів, батьків, педагогів прийняти участь у третьому благодійному телемарафоні до Дня Збройних Сил України, для підтримки учасників АТО та родин загиблих і поранених в АТО.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Конкурс  «Перукар-2017»

16 листопада у нашому центрі пройшов щорічний конкурс фахової майстерності з професії «Перукар» серед учнів ІІ-ІV курсів та групи ТН. Конкурсу передувала творча підготовка викладача професійно-теоретичної підготовки Постольної О.С. по підготовці питань з предметів перукарська справа, матеріалознавство, санітарія та гігієна, охорона праці для перевірки знань учнів-конкурсантів з теоретичної підготовки; майстрів виробничого навчання Ілієвої Л.С. та Тельчарової Т.А. по підготовці конкурсантів до виконання практичного завдання.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Найпопулярніші події

Корисні посилання