Новини

Новини

Профорієнтація 2020

19.02 2020 року агітбригада Державного навчального закладу "Бердянський центр професійно-технічної освіти" відвідала ЗОШ №1 м. Бердянська з семінаром-тренінгом "Моя професія - моя гордість!". Учні розповідали про переваги та особливості професій, яким навчаються у центрі та провели з дев'ятикласниками тренінг, долучивши їх до деяких технологій. Учні 9А та 9Б класів з цікавістю виконували вироби з солоного тіста, робили візерунки декоративною шпаклівкою, плели різні види косичок. Новікова Агнеса, випускниця ЗОШ №1, подякувала рідній школі за навчання та поділилась своїми успіхами та перемогами, що здобула навчаючись у ДНЗ "БЦПТО". Зустріч пройшла у атмосфері співпраці, творчості, зацікавлення. 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Герої, які змінили хід історії

20 лютого в Україні відзначається День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності на Майдані Незалежності в Києві 18-20 лютого 2014 року.

З цієї нагоди у бібліотеці ДНЗ «БЦПТО» почала роботу виставка-інтерпретація «Небесна сотня: герої, які змінили хід історії», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані.

Світла та вічна пам’ять Воїнам Світла, які віддали і віддають життя за Україну.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Випуск 2020

Ну от і все. Останній день і мить,

Остання зустріч, погляди зріднілі.

Душа болить, сльоза в очах тремтить –

Учнівські роки в вирій відлетіли

Цими словами розпочалось 6 лютого свято, на яке з трепетом чекають усі учні – випускний. Попрощалася з навчальним закладом група перукарів. Багато теплих слів лунали у бік викладачів, яких привітали піснями та подарунками. Згадали багатьох людей, які брали участь у їхньому житті в центрі та звернулись зі словами подяки до батьків, які, в свою чергу, на щасливу долю подарували дітям коровай.  

Батьків привітали подяками за виховання дітей та активну участь у житті навчального закладу. Учні отримали дипломи кваліфікованого робітника з професії «Перукар(перукар-модельєр); Манікюрник»

Святковий вечір завершився флешмобом випускної групи та словами подяки викладачам за терпіння, доброту, професіоналізм, щирість.

У добру путь, любі випускники!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Кваліфікаційні пробні роботи з професії "Перукар"

18 лютого 2020 року в Державному навчальному закладі «Бердянський центр професійно - технічної освіти» пройшов  конкурс фахової майстерності серед учнів групи з професії «Перукар». Конкурс складався з двох частин: теоретична та практична. Теоретична частина складалася з тестових завдань, а практична частина передбачала завдання на виконання базових класичних зачісок, при виконанні яких використовувалися буклі, локони, конусовидні плойки, ручний інструмент та пристосування. Найкращими роботами були визнані роботи Коземчук М.М., Тонієвіч К.В., Смоліної С.Р., Шалаєвої К.О., в яких поєдналися гармонійність створеного образу, чистота та складність виконання робот, креативність. Бажаємо всім учасникам творчих злетів, натхнення та ще більше перемог у майбутньому.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Бесіда на тему "Наркотична та алкогольна залежність"

Сьогодні до нашого закладу освіти завітали: представниця ювенальної поліції та лікар-нарколог. Вони провели бесіду щодо шкідливості поганих звичок.

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Вибори президента учнівського самоврядування

30 січня в Бердянському центрі  професійно-технічної освіти відбулася важлива подія:ВИБОРИ  ПРЕЗИДЕНТА  УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ. В актовій залі закладу освіти відбулися: презентація програм кандидатів, рекламна агітація у вигляді виступів груп підтримки та дебати.  Цього року передвиборча кампанія була дуже цікавою, тому що усі претенденти на пост президента (а їх було 5) змістовно і творчо готувались, цікаво та чітко відповідали на питання виборців, були впевнені в собі.
Северіна Катерина, Намлієва Валерія, Жмихова Катерина, Щербіна Олександр, Шевченко Владислав-це лідери, які не побоялися кинути виклик учнівській громаді до змін на краще.  Вони сміливо відстоювали власну точку зору, а деякі з них уже почали реалізувати свої програми.  Наприклад, Намлієва Валерія зі своєю командою уже зробила перші кроки до встановлення пам'ятника  Тарасові Шевченку на території центру.  А Шевченко Владислав організував "живий  ланцюг" до Дня  Соборності України.
Отже, учнями центру був зроблений  вибір, який вирішив майбутню роботу самоврядування.  Інтрига тривала до наступного ранку.
31 січня на святковій лінійці  рахунковою комісією було оголошено результати виборів та відбулася  інавгурація нового Президента: учня групи Є31 Шевченка Владислава. 
Поклавши руку на Статут, Владислав зачитав клятву,після  чого учні всі разом заспівали гімн центру. Новообраного Президента також привітав директор центру Василь Дмитрович та побажав плідної праці. Гарячими оплесками учні поздоровили Влада та побажали йому, щоб всього у нового Президента було вдосталь, щоб кожен день приносив нові перемоги, а центр, завдяки зусиллям педагогів, учнів, активістів та батьків, розвивався та міцнів!
У цих виборах не має тих, хто програв, бо кожен з кандидатів увійде до активу учнівсьго самоврядування та зможе реалізувати свої плани.  Головне, щоб був запал та бажання творити... Разом ми зможемо все!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання