header more light

Новини

Новини

З Днем перукаря!

Сьогодні, 13 вересня, в Україні та багатьох інших країнах відзначають професійне свято всіх майстрів укладання і стрижки – День перукаря. Здобувачі освіти груп П 15, П 25, П 35 на святковій лінійці поздоровили майстрів та викладачів спецдисциплін за професією "Перукар". Весь колектив Центру приєднується до вітань!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

«Благословенна будь, країно молода і незалежна»

Традиційно новий навчальний рік розпочався з Першого уроку виховного спрямування. А оскільки у 2021 році в нашій країні відзначається 30-та річниця Незалежності, то і тематика Першого уроку присвячена саме цій даті.

Тема Першого уроку в 2021/2022 навчальному році «Благословенна будь, країно молода і незалежна». 

При обранні теми, підготовці і проведенні уроку класні керівники  звернули увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це  були уроки-роздуми про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України.

Україно моя, Незалежності віха

Тридцять років уже - для історії мить -

В українців нехай будуть щастя і втіха:

Ми жили, живемо й будем вільними жить!

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

День Знань!

Вітаємо всіх працівників і здобувачів освіти ДНЗ "Бердянський ЦПТО" з початком нового навчального року! Бажаємо здоров'я, терпіння і наснаги! Успіхів усім в навчальному процесі, нехай новий навчальний рік приносить тільки приємні враження!!!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Екскурсія в "Райський куточок"

8 вересня для здобувачів освіти І курсу з професії "Кухар" майстром виробничого навчання було організовано екскурсію в готельний комплекс "Райський куточок".  Майбутні кухарі ознайомились з виробничими приміщеннями закладу загального харчування, ваємозв’язком між цехами та підсобними приміщеннями, обладнанням закладу "Райський куточок".

Друк


Поділитися в соціальних мережах

"Молодь україни - майбутнє незалежної Батьківщини!"

"Молодь україни - майбутнє незалежної Батьківщини!" - під цим гаслом розпочався новий 2021-2022 навчальний рік у Бердянському центрі професійно-технічної освіти. На святковій Першовересневій лінійці ми радо зустріли нове покоління учнів - І курс, та привітали наших майбутніх випускників із початком фінішної дороги до вершин омріяної професії . Із Днем знань учнів центру привітала сама пані-Україна. Разом із своїми живими символами, Синім небом та Золотою пшеницею, вони побажали усім присутнім миру, злагоди та здійснення мрій. Учні центру розпустили синьо-жовтий прапор та здійняли кульки у небо на знак любові до центру та єдності професій в усіх починаннях. Всі ми потрібні, всі важливі. без кожного з нас Україна неможлива" - ці слова лунали у пісні на святковій лінійці. Тож нехай вони стануть головними супутниками на дорозі до знань для усієї дружньої родини ДНЗ "БЦПТО"!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

До 30-ї річниці Незалежності України

З нагоди гідного відзначення 30-ї річниці Незалежності України, бібліотекарі ДНЗ "БЦПТО" підготували інфографіку "Втілення мрії про Незалежність".

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання