Новини

Новини

Конкурс фахової майстерності з професії «Манікюрник» у групі П35

25 червня відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Манікюрник» у групі П35, в якому виявили бажання прийняти участь 13 учениць.
Конкурс професійної майстерності серед учнів проводився з метою підвищення якості професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого оволодіння навичками трудових прийомів.
Завдання конкурсу  передбачало виконання манікюру зі стразами відповідно до сучасних модних тенденцій на відповідному кваліфікаційному рівні. Оцінювання відбулося за відповідними критеріями: зовнішній вигляд учасників, організація робочого місця, дотримання технологічного процесу, оригінальність ідеї та ін.
Вітаємо переможців!
І місце — Решетняк Олена
ІІ місце — Чумак Яна.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

З 19 до 21 червня 2019 р. 20 педагогів ДНЗ "БЦПТО" пройшли навчання на тренінгу  з національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці», який проводила Богомолова Н.М. (методист Регіонального інформаційно-аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство», КЗ «ЗОІППО» ЗОР) 

Учасники тренінгу не тільки дізналися про сучасні наукові підходи до національно-патріотичного виховання дітей та молоді, отримали методичне забезпечення для проведення заходів, опрацювали нові методики, а також мали нагоду довести власні надбання у проведенні заходів. 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Обласний семінар-практикум викладачів предмета "Фізична культура та керівників фізичного виховання"

12-14 червня 2019 року відбувся обласний семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання. Учасників семінару привітав директор ліцею.

Викладач фізичної культури ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» Малахова В.В., поділилася елементами тренінгу "Черлідинг" на уроках фізичної культури". До обговорення даної доповіді долучилися всі присутні.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Конференція на тему «Використання інтернет-сервісів як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства»

24 червня 2019 року відбулася конференція на тему «Використання інтернет-сервісів як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства».

Із вступним словом виступила методист Коваленко В.Г., яка розповіла, що ми працюємо з поколінням Z. Також вона акцентувала увагу присутніх педагогів на те, що з кожним роком педагоги більш і більш долучаються до блогосери та створюють електронні ресурси. Найбільше у своїй діяльності застосовують інтерактивні плакати, Google-тести, вправи LearningApps. 

Викладач української мови та літераутри Вевтоненко І.В. поділилася досвідом використання інтерактивних плакатів.

Цьомкало Н.М., викладач української мови та літератури, представила власні інтелект-карти як інструмент ефективної роботи з інформацією.   Головань О.С., викладач математики, та  Д`яків О.М., викладач історії, ознайомили присутніх з онлайн-сервісами як інструмент взаємодії викладача та учнів.

Про створення сайту-портфоліо розповіла майстер виробничого навчання з професії "Перукар" Тельчарова Т.А.

Ілієва Л.С., майстер виробничого навчання з професії "Перукар", поділилася досвідом використання блогів на уроках виробничого навчання.        Коваленко В.Г., викладач географії, продемонтрувала використання конструктора уроків для інтерактивної дошки Labwe.

Наприкінці конференції виступила Косенок Н.В., заступник директора з НР, яка наголосила, що більшість педагогів активно створює та використовує в освітньому процесі інтернет-сервіси.  

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

20 червня 2019 року в ДНЗ "БЦПТО" учениці групи ТП 211 за професією «Перукар-модельєр, манікюрник», майстер виробничого навчання Ілієва Лариса Степанівна, виконували пробні кваліфікаційні роботи для отримання кваліфікаційного рівня «Перукар-модельєр».
Роботи учениць оцінювались комісією у складі присутніх гостей – потенційні роботодавці, спеціалісти салонів краси і перукарень:
–  Школай Е.З. – директор бердянського центру "Забота";
–  Кочар О.В. – директор дитячої перукарні "Бубон";
–  Рись О.Ю. – директор салону "Picasso".
Кожна учениця виконала дві роботи: чоловічу стрижку  і жіночу зачіску з пастежерним виробом. Роботи були виконані на рівні, який відповідає кваліфікаційному рівню «перукар-модельєр». Окрім перукарської роботи, оцінювалась і вдалість вибору образу і зачіски для конкретної моделі, те, наскільки вони підкреслюють переваги зовнішності і приховують недоліки.
Учениці Александренко Валерії, яка виконала кращу роботу, був вручений в подарунок.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

13 червня 2019 року майстром виробничого навчання Тельчаровою Т.А.  було проведено внутрішньогруповий конкурс фахової майстерності серед здобувачів професії «Перукар» групи П 15.

Мета конкурсу - підвищення пізнавальної активності учнів в оволодінні професією, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, реалізації здібностей талановитих учнів, підвищення рівня професійної підготовки, поглиблення та удосконалення знань новітніх технік виконання зачіски.

 У конкурсі виявили бажання прийняти 7 учениць. Конкурсанти створювали зачіски за допомогою плетінь, буклей... Завдання виконали  7 учасників у встановлені терміни.

Оцінювали учасників конкурсу журі:

-   Гищук В.Д., директор центру 

-   Мрига О.М., заступник директора з НВР

-   Косенок Н.В., заступник директора з НР

-   Ілієва Л.С., майстер виробничого навчання

-   Постольна О.С., викладач професійно-теоретичної підготовки з професії "Перукар"

 За результатами конкурсу були визначені переможці:

І місце – Кузьменко Софія,

ІІ місце – Лях Влада,

ІІІ місце – Северіна Катерина та Ахбаш Анастасія.

Переможців конкурсу нагороджено грамотами. 


Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання