Новини

Новини

XX Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

12 листопада 2019 року у ДНЗ "Бердянський ЦПТО" був проведений І етап XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 22 учня центру.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Сьогодні 8 листопада учні та педагоги центру долучилися до  написання національного диктанту єдності. 7 навчальних груп писали диктант "Від бересту до "цифри". Диктант приурочений до Дня української писемності та мови 9 листопада.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Обласні кубкові змагання з баскетболу

24 жовтня 2019 року, на спортивній базі ДНЗ «Бердянський машинобудівний ліцей» відбулися обласні кубкові змагання з баскетболу 3 на 3 серед здобувачів освіти професійних (професійно-технічнічних) навчальних закладів. За результатами змагань команда дівчат "Бердянського ЦПТО" посіла ІІІ місце.

{gallery}{/gallery}

Друк


Поділитися в соціальних мережах

До Дня української писемності та мови

День української писемності та мови  - щорічно святкується 9 листопада. Встановлено свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила та Мефодія. Саме його вважають  "батьком українського письма".  У зв'язку з цим у центрі проводиться філологічний  тиждень. У програмі тижня: святкова лінійка,  конкурс  знавців української мови ім. Петра Яцика, мовно-літературний конкурс учнівської  молоді імені Тараса Шевченка,  позакласний захід,  філологічна вікторина.   

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Тиждень професії «Кухар, кондитер»

У Андре Моруа є такий вислів:
«Як живопис і музика, так і кухня - це мистецтво.
Живопис вабить очі, музика - слух, а кулінарія - смак».

Кажуть, що справжній кухар - то унікальне поєднання багатьох талантів. Фантазія, вміння поєднувати продукти, створювати нові страви і прикрашати їх цінувалися завжди.

Сучасний кухар – це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник. Тільки висококваліфікований кухар, кондитер здатен зробити зі звичайної страви шедевр, витвір мистецтва, вклавши в нього весь свій талант та майстерність.

Щорічно 20 жовтня кулінари всього світу відзначають своє професійне свято, і учні ДНЗ «Бердянський БЦПТО» долучились до цього свята.

З 21  по 25 жовтня  2019 року в нашому центрі відбувся тиждень професії «Кухар, кондитер».

У рамках тижня були проведені наступні заходи:

21.10 на святковій лінійці урочисто привітали викладачів, майстрів в/н, працівників їдальні та учнів груп «Кухар, Кондитер» зі святом.

22.10 в бібліотеці відбулась виставка сучасної літератури та підручників по кулінарії.

23.10 – учні та всі бажаючи були запрошені на майстер-клас «Приготування італійської меренги», який провела переможець конкурсу «Супер жінка» Аліна Чорней.

24.10 – учні І – ІІ курсу продемонстрували свої вміння на виставці «Осінній вернісаж», де були продемонстровані композиції з овочів та природних матеріалів, техніка карвінгу. Учні ІІІ курсу – показали знання та вміння у приготування дріжджового тіста та виробів з нього.

24.10 – викладач спецдисциплін провела відкрите засідання гуртка «Золоті ручки» на тему «Бенкетне сервірування столу», на якому ознайомились з історією сервірування, з захопленням складали серветки та сервірували столи.

25.10 – на засіданні метод. комісії викладачів та майстрів в/н професій громадського харчування були підведені підсумки тижня.

Протягом всього тижня відбулася виставка стіннівок.

Голова методичної комісії            Л.Клевцова

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Конкурс фахової майстерності з професії «Перукар»

22-23 жовтня в навчальному закладі  відбувся конкурс фахової майстерності з професії  «Перукар».

 Всього було 14 конкурсантів. Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур був проведений у вигляді тестових завдань. Найбільшу  кількість балів  по теоретичній частині набрала  учасниця конкурсу  Бакарджиєва Олександріна.

Практичний тур складався з виконання модельної чоловічої стрижки та весільної зачіски на довгому волоссі.

Конкурс закінчився презентацією зачісок. На презентацію  кожна учасниця підготувала красивий вихід своїх моделей.  

За результатами конкурсу

1-е місце зайняла учениця Вікторія Янакова,

2-е розділили Купрієнко Анна та Решетняк Олена,

3-еМельникова Альбіна та Созанська Діана.     

Глядачі обрали міс глядацьких симпатій – це моделі Созанської Діани.

Голова  журі – директор державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти» Гищук Василь Дмитрович привітав переможців конкурсу і побажав майбутнього професійного росту.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання