Новини

Новини

«Олімпійський» квест

Сьогодні в нашому центрі для учнів першого курсу пройшов квест під назвою «Олімпійський». Де учні проявили свої знання у спортивній сфері.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

За заслуги перед Збройними Силами України

Наказом начальника Генерального штабу - Головнокомадувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» директор ДНЗ «БЦПТО», Гищук Василь Дмитрович, відзначений почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України. Вітаємо і пишаємось! 

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Професія - захищати Україну

Сьогодні з юнаками центру відбувся урок на тему:« Військова служба за контрактом у сухопутних військах Збройних Сил України», який провів старший лейтенант Єремченков О.В. 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька січ» у Запорізькій області.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Олімпійський урок

З 09.09-13.09 у нашому центрі проходить тиждень спорту і кожного дня викладачі фізичної культури готують для нас щось нове. Сьогодні в актовій залі центру відбувся «Олімпійський урок», де учні почули багато цікавої інформації щодо олімпійських ігор та їх чемпіонах.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Роковини початку депортації

Сьогодні 75-ті роковини початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного, Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках. 

Подробиці цих подій висвітлили учні Валерія Марущенко та Валентірова Ірина разом з викладачем Історії Д`яківом О. М.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Шановні учні центру! Вітаємо всіх вас з початком нового навчального року! 
Хочемо  зазначити, що свою діяльність вже розпочало наше учнівське самоврядування.  Тож запрошуємо усіх  до плідної співпраці. Хто як не ми разом може зробити наше життя у центрі цікавим та змістовним? Приєднуйтесь до учнівських комітетів за різними напрямками  і ставайте частиною нашої молодіжної спільноти. Бажаємо успіхів у навчанні та оволодінні професією, а також активності у житті навчального закладу, розвитку творчих здібностей і  лідерських якгостей, нових звершень та перемог.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання