header more light

Новини

Новини

21 листопада - День Гідності та свободи

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Обласний конкурс "Казкова круговерть"

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Вебінар «Впровадження модулю «Чирлідинг» на уроках фізичної культури у ЗП(ПТ)О»

12 листопада 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Впровадження модулю «Чирлідинг» на уроках фізичної культури у ЗП(ПТ)О».

Вікторія Малахова, викладач ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти», розпочала свій виступ наголосивши, що здобувачі освіти повинні знайти вид спорту для себе, той від якого будуть отримувати задоволення. Вона вважає, що предмет «Фізична культура» має бути іншим, і за основу потрібно брати не нормативи, а задоволення, яке отримають здобувачі освіти після уроку.

У ході вебінару викладач розповіла учасникам про: визначення «чирлідингу», його історію; кроки впровадження модулю «чирлідинг» на уроках фізичної культури; планування занять і розподіл навчального матеріалу; загальну характеристику засобів чирлідингу; підсумок впровадження варіативного модулю «Чирлідинг» у ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти». Велику увагу приділила базовим положенням рук і ніг у чирлідингу, видам хлопків та стрибків, стантам.

На завершення свого виступу доповідач підвела підсумок, що організація занять здобувачів освіти черлідингом у рамках предмету «Фізична культура» здатна в комплексі вирішити низку оздоровчих, виховних, розвивальних завдань: підвищити мотивацію до занять фізичними вправами; оптимізувати рухову активність; покращити фізичну підготовку; забезпечити розвиток витривалості; гнучкості; швидкості; виховання організованості; толерантності; комунікабельності; товариськості; організаторських здібностей, а також стійкого  інтересу до здорового способу життя.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Патріотична благодійна акція "З любов`ю до Героя"

Друк


Поділитися в соціальних мережах

І етап XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,
І голос твій нам душі окриля,
Встає в новій красі, забувши лихоліття,
Твоя, Тарасе, звільнена земля,
У росяні вінки заплетені суцвіття
До ніг тобі, титане, кладемо.
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
Тебе своїм сучасником звемо.

Василь Симоненко

 16 листопада 2020 року в ДНЗ «Бердянський ЦПТО», відбувся І етап XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 13 учнів. Кращі з кращих із  знавців творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Шановні учні!

 16 листопада о 09.00 у кабінеті №17 буде проводитися конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика.  Перевірте рівень знань з рідної мови.

17 листопада о 10.00 у кабінеті №17 буде проводитися  творчий  мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка. Чи творча ти людина, чи вмієш вільно висловити свої думки, перевір себе у цьому конкурсі. Стань учасником.

Не забудьте, учні про дистанцію та  маску!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання