header more light

Новини

Новини

Юні янголи Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цей День відзначається щорічно згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні”.

З метою вшанування пам’яті загиблих учасників Революції Гідності в нашому навчальному закладі, викладач історії Д’яків Олександр Миколайович, організував та провів виховний захід «Юні янголи Небесної Сотні». Який був присвячений біографії наймолодших учасників подій Революції Гідності, котрі віддали своє життя в ім’я миру та справедливості.

Вічна пам’ять Героям!!!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Загальноміський молодіжний захід "Хто зверху?" 

Напередодні 14 лютого студентів запросили на розважальну програму в Бердянський художній музей.

Гарний настрій напередодні дня закоханих подарував студентам бердянських навчальних закладів відділ молоді та спорту спільно з активом клубу «Маяк». Вони провели гру «Хто зверху» за мотивами популярного молодіжного ток-шоу, яке виходить в ефір на одному з центральних телеканалів. Учасники змагалися у відомих конкурсах, а журі визначило переможців.

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Профорієнтаційний тренінг

5 та 8 лютого педагоги та здобувачі освіти  ДНЗ "Бердянський ЦПТО" провели профорієнтаційний тренінг з учнями ЗЗСО № 4 м. Бердянськ.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

ОНЛАЙН ФОРУМ «Моя дитина-абітурієнт 2021»

ПРОГРАМА ОНЛАЙН ФОРУМУ «Моя дитина-абітурієнт 2021»

та семінару для представників шкіл, ліцеїв, коледжів, технікумів:

"Якість освіти та особливості в освітньому законодавстві 2021.

Методичні, психологічні та профорієнтаційні аспекти підготовки до ДІЇ А та ЗНО"

20 лютого 12.00

ОРГАНІЗАТОРИ ФОРУМУ: ЗВО «Університет імені Альфреда Нобеля» Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти Центр підтримки малого та середнього бізнесу

Місце проведення: zoom конференція

12.00 - 12.05 - Урочисте відкриття Форуму - С.Б. Холод, ректор університету. 12.05 - 12.20 - «Якість освіти та особливості освітнього законодавства 2021р.» -І.СШкура, проректор із забезпечення якості вищої освіти.

12.20 - 12.40 - Основне про ДПА та ЗНО - як пройти всі етапи - М.М.Горбенко-Хвастунова, директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

12.40 - 12.55 - «Психологічні аспекти підготовки до вступу» - С.В. Дубінський, доцент кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи, коуч РСС ICF.

12.55 - 13.10 - «Які знання потрібні майбутнім фахівцям та що потрібно знати щоб відкрити свою справу» - В.М. Петрова, представник Центру підтримки малого та середнього бізнесу.

13.10 - 13.25 - «Як обрати заклад вищої освіти» - Т.С. Мішустіна, проректор зі стратегічного розвитку та комунікацій.

13.25 - 13.40 - «Особливості вступу 2021» - Л.Г.Бойко, відповідальний секретар

приймальної комісії.

13.40- 14.00 - Відповіді на запитання.

14.00 - Дискусійні панелі з кафедрами університету (за бажанням)

Реєстрація обов'язкова https://clc.to/forum2021

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Змагаймось за нове життя !

Здобувачі освіти ДНЗ "Бердянський ЦПТО" під керівництвом викладача української мови та літератури Цьомкало Н.М. взяли участь у VII Всеукраїнському (XVII Всекримський)  фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя !", присвячений Лесі Українці в номінації "Декламація". Владислав Шевченко, учень ІІІ курсу, з віршем "Contra spem spero" та Чумаченко Владислав,  учень ІІІ курсу,  з уривком з драми-феєрії "Лісова пісня".

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання