Новини

Новини

Обласний фестиваль писанок «Писанковий рай»

З 25 березня до 18 квітня 2019 року було проведено обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Учениці гр.П35 Акєнт’єва Анастасія   зайняла 1 місце та учениця гр.П15 Бакарджиєва Олександріна – 3 місце.

Вітаємо з перемогою!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Молодіжний флешмоб до Дня пам`яті і примирення

8 травня учні ДНЗ "БЦПТО" взяли участь у загальноміському заході "Молодіжний флешмоб до Дня пам`яті та примирення".                                                                                       

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Все витримали і перемогли

Чимало свят дарує нам весна,

Та є найбільш хвилюючі для нас!

Величне свято Перемоги,

Що не затьмариться в віках!

В цей день нестимуть люди завжди квіти.

Воно в серцях нащадків завжди буде жити.

Минають роки, відлітають у вічність…

Все далі і далі відходять від нас грізні та важкі роки Другої світової війни…Але не згасає пам’ять про тих, хто захистив нашу країну від гітлерівської агресії.

7 травня в стінах навчального закладу відбувся святковий концерт, де лунали пісні та вірші про ІІ світову війну та Велику Перемогу у виконанні учнів і педагогів центру. Дуже приємно, що до нас завітали: учасник бойових дій Марченко Анатолій Данилович разом із дружиною, учасником війни,  Марченко Лідією Сергіївною.

Шановні ветерани! Ваш подвиг  непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність.

Вітаємо всіх  із Днем пам’яті і примирення, Днем Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та вічної весни в душі. 

Хай буде мир і щастя, хліб і воля,
І дружба між народами всіма.
Хай лине щира пісня серед поля,
І згинуть туга, горе і пітьма,


А буде радість, сонце, диво й свято,
До серця ласка горнеться ясна.
Хай у дитини буде мама й тато,
А на душі у кожного — весна!

 

Педагог-організатор, Брунько К. Ю.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна»

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 01 лютого до 14 квітня 2019 року було проведено обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна» в рамках Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки» За підсумками обласного етапу конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна» в рамках Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки» Учениця гр.К16 Волошина Катерина зайняла 1 місце.

Вітаємо з перемогою!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Всеукраїнська акція «Вишиванка дітям зони АТО»

Вишиванка – національна святиня, бо символізує та  несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як реліквію. Тому всі бажаючі нашого закладу освіти приєдналися до Всеукраїнської акції «Вишиванка дітям зони АТО», дівчата під керівництвом керівника гуртка Кузьменко А.Л. зробили віночок і передали разом з вишиванкою через Наталю Воронкову ГО «Волонтерська Сотня Добровольця» дівчинці із зони АТО. Бажаємо щасливої долі і родинної пам’яті.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Семінарські заняття просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Лекторська група Великої Ради отаманів Запорозького козацтва спільно з працівниками головного управління юстиції провели заняття з правових питань в державному навчальному закладі "Бердянський центр професійно-технічної освіти".  

Спеціаліст відділу правової допомоги пані Людмила надала цікаву інформацію про реформи в правовій сфері нашої держави, нові нормативно-правові акти в сфері освіти, податкових пільг, розповіла про антикорупційні закони та дії людини в разі вимагання хабарів чи неправомірної вигоди, дала слушні поради в разі такого негативного явища як булінг у навчальному закладі.

 Семінарські заняття пройшли у відкритому демократичному форматі вільного спілкування, приємно було бачити представників куреня Центру МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ" та їх отамана, історика, педагога із стажем Олександра Д’яківа.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання