header more light

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder images/2020/september/kruglujstil is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Новини

Новини

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Штукатур».

24 вересня відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Штукатур». Учень групи Є 41 Цвігун Іван представляв наш заклад освіти та здобув І місце. Поздоровляємо Цвігуна Івана та майстрів, що готували учня до конкурсу.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Міжнародний День миру

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з ПРОФЕСІЇ "ПЕРУКАР".

15 вересня 2020 року на базі ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» відбувся  ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Перукар».

Організатори: Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Від НМЦ ПТО у Запорізькій області на конкурсі були присутні: Олександр Паржницький, директор;  Світлана Петерик, заступник директора; методисти: Андрій Костюк, Марина Таран та  Лариса Двоєносова.

Метою конкурсу було закріплення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, популяризація фахових здобутків, вивчення досвіду кращих фахівців з професії «Перукар» в системі професійної освіти.

Конкурс пройшов із дотриманням рекомендацій, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

У конкурсі взяли участь 3 представників-переможців І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Перукар»,  а саме: ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» та ДНЗ «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного і практичного турів.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань, а саме: виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Практичний тур проводився в навчальній майстерні. Він відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар ІІ класу» та передбачав виконання сучасної зачіски на основі стилю «Ретро 60 років». Зачіска повинна відповідати визначеному стилю та містити сучасні елементи.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Пастушенко Анна, учениця ДНЗ «Запорізький ПЛС»;

ІІ місце – Кузьменко Софія, учениця ДНЗ «Бердянський ЦПТО»;

ІІІ місце – Безручко Анна, учениця ДНЗ «Багатопрофільний ЦПТО».

Вітаємо Кузьменко Софію та Тельчарову Т.А. з професійною перемогою!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

[sigplus] Critical error: Image gallery folder images/2020/september/kruglujstil is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Використання сервісу CLASSROOM в освітньому процесі: переваги та особливості

23 вересня відбулося засідання педагогів закладу на якому відбувся обмін досвідом з теми "Використання сервісу CLASSROOM в освітньому процесі: переваги та особливості". Методист Білик Н.Л. розповіла про переваги сервісу Google Classroom, який на відміну від своїх попередників дозволяє використання викладачами інтегрованих інструментів пакету Google Apps, наприклад, Google Drive і Gmail, існуючи при цьому у вигляді окремої системи управління навчанням. Google Classroom має багато можливостей: створення завдань, які інтегровані з Google Drive; спільна робота над завданнями, яка забезпечує двосторонній зв’язок між здобувачем освіти та викладачем; спілкування в режимі реального часу; оцінювання виконаних завдань. Викладачі української мови Цьомкало Н.М., математики Брунько К.Ю. та майстер виробничого навчання з професії "Перукар" поділилися досвідом організації дистанційного навчання за допомогою сервісу Google Classroom.

{gallery}images/2020/september/kruglujstil{/gallery}

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Підготовка до ІІ етапу Обласного конкурсу фахової майстерності за професією "Штукатур"

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання