Новини

Новини

Педагогічні читання 2020

10 січня в Державному навчальному закладі "Бердянський центр професійно-технічної освіти" традиційно пройшли педагогічні читання. Тема педагогічних читань «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення професійної компетентності кваліфікованих робітників».  

Метою заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів та керівників гуртків, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності.

 

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка…

В нашому центрі  є традиції. І одна із них – це ранкове щедрування 14 січня. Вокальний гурт  на святковій лінійці привітав учнівський та педагогічний колектив зі святом Василя та старим Новим Роком.  Дівчата  заспівали колядки та щедрівки, а  чоловіки та юнаки засіяли присутню аудиторію житом -пшеницею  на добро, здоровʼя та гарний початок другого  семестру.

 Бажаємо всім наснаги, бадьорості, творчих злетів та успіхів у нових починаннях.

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Засідання методичної комісії класних керівників

Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, яка відповідає вимогам нового тисячоліття.

Засідання методичної комісії класних керівників відбулося 10.01.2020 р. Голова методичної комісії Катаєва О.П. оголосила тему засідання: «Формування життєвих орієнтирів через роботу учнівського самоврядування групи» і визначила основні напрямки методичної роботи класних керівників.

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, тому для обговорення підготовлені питання:

  1. Розвиток компетенції орієнтуватися та адаптуватися у життєвих ситуаціях, вміння розв’язувати конфлікти на основі толерантності, терпіння.
  2. Володіння навиками самовиховання. Визначення життєвих пріоритетів, цілей та ідеалів.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Щедрий вечір у гуртожитку

Історично склалося так, що Новий рік у нас відзначається двічі: 1 січня за новим стилем, і через два тижні – за старим.

Вечір напередодні Старого Нового року називається Щедрим або Маланчиним   і є традиційно одним з улюблених свят українців. Незважаючи на те, що Старий Новий рік не є офіційним святом, багато хто з нас любить і шанує цей день, дотримується звичаїв та традицій. Споконвіку в дні Старого Нового року українці відзначали день Маланки (13 січня) і день Святого Василя (14 січня). Ці свята завжди супроводжувалися народними гуляннями, переодяганнями і ворожіннями.

Не оминули святкування і гуртожиток Центру, адже до читальної зали бібліотеки завітали щедрувальники, Василь та Маланка, не обійшлось і без традиційного обряду «водіння Кози». По закінченню заходу учасники побажали присутнім щастя, добра, достатку та миру в новому році.

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Засідання методичної комісії природничо-математичних предметів

Підчас канікул 11.01.2020 року відбулося засідання методичної комісії природничо-математичних предметів. На засіданні пройшов Ярмарок педагогічних ідей на тему  «Пошуки шляхів удосконалення сучасного уроку». Викладачі активно опановують новітні технології і вивчають ресурси інтерактивної дошки labwe, що дійсно сприяють удосконаленню сучасного уроку. Вирішено активно працювати в цьому напрямку і провести уроки з урахуванням вивченим ресурсам.

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

У бібліотеці відкрито виставку до 85-х роковин

з дня народження Василя Симоненка

До 85-річчя від дня народження видатного поета-шістдесятника Василя Симоненка у бібліотеці ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» відкрилася книжкова виставка-портрет «Я для тебе горів, український народе», на якій представлені поетичні твори письменника, літературно-критичні статті про його творчість та інформація про рух шістдесятництва, представником якого він був.

Народився Василь Симоненко на Полтавщині. Навчався на факультеті журналістики Київського університету. Працював кореспондентом у різних газетах Черкаської області. Пішов із життя на 29-му році та справив величезний вплив на пробудження національно-демократичних настроїв в усій Україні.

Перша прижиттєва збірка поезій «Тиша і грім» вийшла у 1962 році. Згодом вийшли книги поезій «Земне тяжіння», «Лебеді материнства», «У твоєму імені живу». Своєю гарячою і пристрасною натурою, Василь Симоненко увійшов у літературу як поборник правди і добра.

Крім віршів, він писав новели, сатиру, прозу; був автором численних статей, рецензій, публікацій.

За свої поетичні твори та книгу прози «Народ мій завжди буде» був посмертно удостоєний Національної премії України ім. Шевченка.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку в бібліотеці центру й ознайомитися з постаттю Василя Симоненка та його творчим надбанням.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання