Новини

Новини

 

Пробне ЗНО є важливою складовою підготовки до ЗНО та проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Докладніше…
Реєстрація триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Докладніше…
Вартість участі в одному пробному ЗНО-2019 складає 136 грн. 50 коп. без урахування вартості послуг банка.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

10.01.19 року відбулося  засідання  методичної комісії класних керівників з теми:  "Робота з учнями "групи ризику". Форма провдення: семінар-практикум.   На засіданні  розглядалися питання  про учнів, які  потребують пильної  уваги та підтримки  класного  керіфвника, учнів  "групи  ризику".  Класні   керівники  поділися   власним  довідом  роботи  з учнями          

Друк


Поділитися в соціальних мережах

08.01.2019 року відбулося засідання методичної комісії викладачів та майстрів громадського харчування, яке проводилося у формі конфепенції. На засіданні розглядалися питання використання блогів членів методичної комісії на уроках теоретичного та виробничого навчання як ефективного засобу спілкування між педагогом та учнем. Також проведено моніторинг успішності за І семестр 2018-2019 н.р. та розроблено заходи щодо покращення знань, умінь та навичок учнів у ІІ семестрі.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

14 січня в навчальному закладі відбулася цікава лінійка, на яку до нас завітав святковий вертеп у складі викладачів та учнів центру. Ми почули веселі колядки та щедрівки, привітання з Різдвом Христовим та Святом Василя. А хлопці засіяли пшеницею коридори та кабінети  навчального закладу, бажаючи усім добробуту, здоровʼя, щастя, процвітання та здісненння мрій у Новому 2019 Році.

Дай, Боже, вам

Доброго вечора на Різдво Христове,

Щедрого вечора на Меланки,

Міцного здоровʼя на Святого Василя

Та веселого настрою на Водохреща

 

Актив учнівського самоврядування

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Педагоги не можуть успішно когось навчати,

якщо в цей же час не вчаться самі.

Алі Апшероні 

         09 січня  2019 року в Державному навчальному закладі "Бердянський центр професійно-технічної освіти"    традиційно пройшли педагогічні читання як один із заходів з покращення педагогічної майстерності педагогічних працівників, направлений на відкритий обмін досвідом  з навчання та виховання учнівської молоді.

      Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, оскільки тема педагогічних читань  - «Формування інноваційної компетентності педагогів  як умова якісного освітнього процесу в закладі професійно-технічної освіти».

Метою даного заходу був відкритий обмін досвідом педагогів навчального закладу щодо використання сучасних інноваційних педагогічних та виробничих технологій на уроках, формування професійних компетентностей майбутніх фахівців.

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Свято, свято!
І посмішок багато!
Радіють дорослі,
Тішаться малята.

Пісні нам пролунають
З танцювальним кроком.
Скажем:
« З Новим Щастям!»

Скажем:«З Новим Роком!»

Новий рік – це улюблене свято усіх дорослих та дітей! Подарунки, сюрпризи, бенгальські вогні та святкова ялинка, - усе це чудово піднімає нам настрій у сірі короткі зимові дні. 21 грудня 2018 року талановиті учні центру підготували та провели дуже гарний концерт із веселими новорічними піснями та запальними танцями.  Дід Мороз і Снігуронька привітали всіх присутніх у залі з Новорічними святами та вручили солодкі подарунки учням, які протягом року були активними та працьовитими.                             

Тож бажаємо усім учням та педагогічному колективу навчального закладу здоров`я, миру, родинного затишку та здійснення усіх мрій і сподівань у Новому 2019 Році!

Актив учнівського

самоврядування

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання