• Головна
  • Новини
  • Тренінг "Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку"

Новини

Новини

Вітаємо з Днем Збройних Сил України

6 грудня в нашому центрі пройшла святкова лінійка, присвячена Дню Збройних сил України. Учні декламували вірші та співали пісні, присвячені нашим мужнім захисникам.

Збройні сили України –
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!

Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!

Матері й батьки шановні
Вихованням послідовним
Відчуття патріотизму
І повагу до Вітчизни

У серцях синів зростили –
Вартувати відпустили
Мирну, вільну і єдину
Незалежну Україну!

Тож вшануймо в день святковий
Всіх без винятку військових!

Завдяки їх чесній службі
Живемо у мирі, дружбі!

Адже мир тоді панує,
Коли армія чатує!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Героїчними сторінками нашої країни

Найголовнішою складовою виховання учнівської молоді державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти» є національно-патріотичне виховання. Прищеплення любові до рідної Батьківщини, українського народу, його  історії, державної символіки, мови, традицій та звичаїв, споконвічного прагнення до свободи та незалежності  –мета  тематичного заходу, присвяченого Дню Гідності і Свободи, який підготували майбутні  кухарі-кондитери групи К 26 під керівництвом класного керівника Горшкової В.Г. у формі усного журналу: від часів запорізького козацтва до сьогодення.
Здобувачі освіти разом з майстром виробничого навчання Тисленко Д.І. присутнім  на заході  воїнам  подарували  смаколики.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Знання – найкращий захист від  СНІДу.

2 грудня у центрі пройшла тематична лінійка на тему: «Знання – найкращий захист від  СНІДу».

Мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом,  який відзначається в усьому світі щороку 1 грудня,  полягає саме в тому,  щоб привернути увагу людей до цієї проблеми. СНІД — це не хвороба безхатченків чи наркоманів, нею може заразитись кожен.

За 10 місяців 2019 року в Україні за даними центру громадського здоров'я МОЗ України було зареєстровано 13 207 нових випадків ВІЛ-інфекції, з них 62 дитини до 14 років.

За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе близько 240 тисяч осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз — станом на 1 жовтня 2019 року на обліку в Україні перебуває 136 849 ВІЛ-позитивних пацієнтів.

Усім нам потрібно з розумінням ставитися до цих людей та їх родичів.

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Воєнно-спортивні змагання до Дня  Збройних Сил України

Напередодні Дня  Збройних Сил України, 5 грудня, у ДНЗ "Бердянський ЦПТО" відбулися воєнно-спортивні змагання. Участь прийняли 9 команд юнаків та дівчат, а також свою збірну команду виставили викладачі та майстри виробничого навчання. Команди проявили згуртуваність,  колективізм, кмітливість та спритність. Змагання пройшли на високому емоційному настрою. Команди були нагороджені грамотами та солодкими пирогами, які виготовили наші кухарі.
Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні, естафети. Бажаємо нашим захисникам здоров'я та наснаги.

З днем Збройних сил України!

Друк


Поділитися в соціальних мережах

IV МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» 

3  грудня учні ДНЗ "Бердянський ЦПТО" прийняли участь у IV міжнародній грі зі світової літератури " SUNFLOWER".

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Заходи в гуртожитку

2 грудня вихователем гуртожитку Пилипенко М.В. було проведено виховну годину на тему "Права і правопорушення" на якому учні були ознайомлені не лише з їх правами, а й з відповідальністю яку вони понесуть за скоєння правопорушень. 

 

Друк


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання