Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder avtoslusar is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder avtoslusar is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

СЛЮСАР ПО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

Історія професії
У міру того, як розвивався автотранспорт, все більше виникала необхідність у фахівцях, які б могли стежити за робочим станом автомобіля, а також уміти усувати несправності. У другій половині XX століття постійне зростання кількості автомобілів і ускладнення механізмів неминуче призвели до необхідності виникнення такої професії, як автослюсар.

Характер роботи
На сьогодні величезна кількість автомобілів буквально заполонила вулиці міст і сіл. Щоб цей величезний автопарк постійно перебував у справному стані, необхідна спеціальна служба з діагностики несправностей і ремонту автомобілів. Працівниками цієї служби є автослюсарі. Слюсар по ремонту автомобілів - це фахівець широкого профілю, який досконало повинен знатися на технічному влаштуванні будь-якого механізму автомобіля. У завдання автослюсаря входить, перш за все, виявлення несправностей автомобіля, загальна оцінка стану авто, а також подальший ремонт, регулювання і налагодження його механізмів.

Умови роботи
Робота автослюсаря здійснюється як у приміщенні (часто неопалюваному), так і на відкритому повітрі.
Робочий день часто не нормований, можлива робота по змінах.
Умови праці: неминуча загазованість повітря. Шум працюючого мотору чи пристроїв. Запах палива, мастил, розчинників, фарб, лаків, електроліту тощо. Режим, ритм праці і переміщення в просторі - вільні.
Робоча поза невизначена (залежно від типу виконуваних операцій). Це створює несприятливі статичні навантаження на тазові і шийні м язи, м'язи спини та живота.
У зв'язку із несприятливими температурними умовами праці можливі застудні захворювання в холодний період року. При недотриманні гігієни рук внаслідок роботи з різними мастилами та промасленими деталями можуть спостерігатися шкірно-гнійні інфекції. Можливі травми механічного характеру.
Професійних захворювань у роботі слюсаря з ремонту автомобілів немає.
Внаслідок великих фізичних зусиль слюсарями з ремонту автомобілів переважно працюють чоловіки.

Ринок праці
На сьогодні професія автослюсаря користується великим попитом в автосервісах. Щодня нам постійно доводиться стикатися з будь-яким видом автотранспорту – будь то особистий автомобіль або громадський транспорт, за усіма потрібен професійний і своєчасний догляд. Саме тому кваліфікований фахівець з ремонту і діагностики автомобіля є досить затребуваним.

Медичні обмеження
Професія не рекомендована особам, що страждають на :

  • Порушення зорового та слухового сприйняття
  • Порушення координації рухів
  • Порушення серцево-судиннолї системи
  • Хвороби легенів

Вимоги до індивідуально-психологічних особливостей
Робота слюсаря з ремонту автомобілів підійде фізично міцним молодим людям, терплячим, захопленим технічним конструюванням, автомотоспортом, кмітливим, схильним до творчості, винахідливості.
Ця професія потребує хорошого технічного і логічного мислення, чудового зорового і слухового сприйняття, а також хорошої координації рухів та фізичної підготовки, доброго здоров'я, максимальної відповідальності та зосередженості.

Перспективи
Постійне збільшення кількості автомобілів на дорогах, а також вдосконалення і ускладнення конструкції і механізмів потребують великої кількості обслуговуючого персоналу на станціях техобслуговування. Таким чином, професія автослюсаря до сьогодні затребувана і не втрачає своєї популярності.

Споріднені професії
Тракторист с/г вирбництва, водійські професії різних типів, викладач спецкурсу в профтехучилищі.

{gallery}avtoslusar{/gallery}


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання