Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder manikur is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder manikur is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Манікюрник

Професія «манікюрник» виникла дуже давно, у часи розквіту стародавніх цивілізацій Месопотамії та Єгипту. Першими клієнтами манікюрників були тогочасні аристократки – жінки, що не мали потреби виконувати тяжку ручну працю. Доглянуті, ніжні руки із акуратними нігтями були ознакою високого соціального статусу, багатства, належності до певного прошарку. Тому фахівець, який міг би підтримувати руки клієнтки у ідеальному стані, цінувався дуже високо. Тим більше, що згодом, завдяки поширенню моди на манікюр, були встановлені обмеження згідно із соціальною належністю. Так, багаті жінки Єгипту мали право фарбувати нігті у срібний колір, дружини високих державних сановників – у пурпурний і лише дружини фараона – у золотий.

Характер роботи
У наш час послугами манікюрника хоча б інколи користуються усі жінки. Фантазія майстрів і побажання клієнток практично нічим не обмежені – манікюр давно вийшов за межі простої гігієнічної процедури та перетворився на творчість, що має в основі сучасні технології. Манікюрник виконує гігієнічне чищення та обробку нігтів та рук, придає бажану форму нігтям, покриває їх лаком, наклеює штучні нігті, робить нарощення, декоративне оздоблення та художнє оформлення нігтів. Повинен знати: правила виконання манікюрних робіт, призначення і властивості вживаних матеріалів, способи приготування лаків різних квітів і відтінків, інструменти і прийоми користування ними, основи санітарії та гігієни при манікюрних роботах, етику та психологію праці в сфері обслуговування, технологію виготовлення лаків різних відтінків, засоби надання першої медичної допомоги.

Умови роботи
Щоб займатися професію манікюрника  все життя, треба навчитися любити цю справу, «захворіти» нею. Треба любити клієнта, бути не тільки вправним майстром, але й уважним слухачем, приємним співбесідником. Навчитися правильно організувати робоче місце, поставити руку, виконати манікюр професійно, щоб результат був вражаючим.

Ринок праці
Спеціаліст з манікюру - дуже цікава і прибуткова професія. Доглянуті руки і красиві нігті додають впевненості у собі і доставлять задоволення всім вашим знайомим. Тому людина, що вирішила присвятити себе цій професії, має усі шанси як для професійного розвитку, так і для забезпечення себе сталими заробітками.

Освітня підготовка

  • ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічнї освіти»
  • ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу»
  • ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю»
  • ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг»

Медичні обмеження

  • Професія не рекомендована людям, що страждають на:
  • інфекційні та шкіряні захворювання
  • алергію на хімічні препарати
  • порушення розрізнення кольору
  • дефекти зору, слуху
  • захворювання суглобів, що обмежують дії пальців  та рук

Вимоги до індивідуально-психологіних особливостей
Акуратність, уважність, доброзичливість, кольорова чутливість, моторика пальців рук, емоційна стійкість, вміння ладити з людьми, концентрація уваги. Професія манікюрника - непроста робота. Щоб займатися нею усе життя, треба навчитися любити цю справу, «захворіти» нею. Треба любити клієнта, бути не тільки вправним майстром, але й уважним слухачем, приємним співбесідником. Навчитися правильно організувати робоче місце, поставити руку, виконати манікюр професійно, щоб результат був вражаючим.

Перспективи 
За останні роки ця галузь краси бурхливо розвивається і одночасно зростає потреба в компетентних фахівцях. Тільки за умови того, що майстер досконало володіє всіма таємницями цього мистецтва, можна бути впевненим, що клієнт вибере саме Вас. Мистецтву нарощування та розпису нігтів присвячуються спеціалізовані журнали, проводяться щорічні міжнародні конкурси. Значно зросла кількість салонів в усіх містах.

Споріднені професії
Візажист, фахівець з нанесення татуювання, педикюрник.
{gallery}manikur{/gallery}


Поділитися в соціальних мережах

Корисні посилання