Зворотній зв'язок

  

Новини

Недоспівана пісня Володимира Івасюка

20-03-2019 Hits:58 Новини Super User

20 березня у навчальному закладі відбувся захід «Недоспівана пісня Володимира Івасюка» присвячений вшануванню пам’яті відомого композитора. Учні заспівали його відомі пісні, згадали найяскравіші події його життя. На заході був присутній...

Детальніше

І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Спадщина»

14-03-2019 Hits:40 Новини Super User

13 березня  2018 року у міському будинку культури «Нафтохімік» пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Спадщина», у якому змагалися творчі колективи різних навчальних закладів, різних рівнів підготовки. У конкурсі прийняли...

Детальніше

Змагання з шахів

14-03-2019 Hits:51 Новини Super User

Сьогодні, 14.03.19р., пройшли змагання з шахів обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Команда юнаків та дівчат ДНЗ "БЦПТО" прийняли активну участь у цих змаганнях та посіли наступні місця. Команда...

Детальніше
БІЛЬШЕ З ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Цікаве про науку біологію

З найдавніших часів людство знає, яке значення має біологія в житті людини. Навіть  древні люди змушені були вивчати тварин і рослини, щоб полювати і забезпечувати собі харчування та лікування.

4 квітня 2018 року було проведено позакласний захід з біології «Наука про життя», метою якого стало формування значення біології в житті людини і суспільства.

Підготувала та провела захід викладач біології  Катаєва Ольга Петрівна, яка зазначила, що  саме біологія — ключ до гармонійного існування природи й людини.

У заході прийняли участь ведучі Іскра Ніна та Самойлова Єлизавета, які допомогли пов’язати події минулого і сучасного життя, а також учні різних професій і курсів, які цікавляться біологією.

Подорож у світ біології учні почали з античної Греції, а саме з досягнень видатного ученого і філософа Аристотеля. Свої погляди на явища природи  він виклав у працях "Історія тварин", "Про виникнення тварин" та ін. Про ці події розповів учень групи ТМ18 Наталушко Кирило.

Багато цікавого дізналися учні з розповіді Саклакова Кирила про видатного флорентійського художника епохи Відродження Леонардо да Вінчі, який дуже цікавився анатомією людини і залишив докладні анатомічні малюнки, які досі вважаються одними з найкрасивіших з коли-небудь створених.

Наступним етапом у розвитку біології стало відкриття клітини. Отже, було доведено, що світ не сукупність мертвих об’єктів, він повний життя. Учні переглянули відеофільм «Вивчення клітини».

Не буде перебільшенням сказати, що сучасна біологія — одна з найважливіших для людства природничих наук. Це пов'язано з тим, що саме біологія є основою медицини — науки, одним із напрямків якої є обґрунтування методів запобігання хворобам людини та зміцнення її здоров'я. Учні дізналися про відомого українського хірурга М. М. Амосова, якого суспільство визнало обличчям української історії.

Варто відзначити, що біологія дуже цікава наука, яка дає нам можливість дізнаватися про те, над чим ми ніколи не замислювались. Учні подивилися відео «15 цікавих фактів про людський організм».

Біологія — наука про найкрасивіші речі у світі! Жоден об'єкт досліджень інших наук не несе такої естетичної цінності, як жива природа. Так , наприклад, квіти не тільки радують нас ароматом і своїм виглядом, але і відображають історію держави і національні традиції. 

Учениця І курсу Марущенко Валерія розповіла про рослини-символи різних країн, а також про рослини - символи України. Калина вважалася символом любові, щастя, краси, багатства, здоров’я, а верба символом весни, радості, життя, здоров'я, і ​​родючості.

Пісню про калину і вербу заспівала учениця І курсу Янакова Вікторія.

Вірш «Життя» автора Надії Красоткіної виконала учениця І курсу Сидор Світлана:

Життя складне, але цікаве.
Його не взнаєш до пуття.
Буває радісне й лукаве…
Але… Спасибі за життя!     

І взагалі, саме біологія — ключ до гармонійного існування природи й людини, що є обов'язковою умовою не тільки сталого розвитку сучасної цивілізації, а й існування людства.

Піснею «Про життя» у виконанні учениці І курсу Гулієвої Аміни закінчився наш захід.

Отже, усе, що відбувається у світі, так чи інакше пов'язане з життям. 

Викладач біології Катаєва Ольга Петрівна


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

День відкритих дверей 2018

Напрямки роботи

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto25 @ gmail.com
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Європейська 80

Корисні посилання