Зворотній зв'язок

  

Новини

Місячник боротьби з туберкульозом

Згідно з Указом Президента України від 22.03.2002 №290/2002 «Про Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз – 24 березня», з метою забезпечення участі населення у Всеукраїнських інформаційно-просвітницьких заходах щодо боротьби з туберкульозом у ДНЗ «БЦПТО» було проведено ряд заходів.

 27.03.2018 року відбулася зустріч учнів І курсу з завідуючою Бердянського тубдиспансеру Прокопович Любов’ю Петрівною. Лікар прочитала лекцію «Туберкульоз і діти. Профілактика туберкульозу та негативні наслідки цього захворювання».

28.03.2018 року для учнів ІІ-ІVкурсів в актовій залі навчального закладу завідуюча Бердянського тубдиспансеру Прокопович Любов Петрівна виступила з лекцією «Шкідливі звички та туберкульоз». Було продемонстровано фільм, з якого діти дізналися про причини цієї хвороби та наслідки, які можуть спіткати людину, що безвідповідально ставиться до свого здоров’я.

28.03. 2018 року у бібліотеці навчального закладу була проведена бесіда фельдшера ДНЗ «БЦПТО» Біжко Надії Антонівни з учнями, що проживають у гуртожитку на тему «Щеплення БЦЖ та її важливість у викорененні хвороби туберкульозу». Надія Антонівна розповіла учням про ранню діагностику туберкульозу та наголосила на необхідності проведення проби реакції Манту, її велике значення у профілактиці туберкульозу.

Вевтоненко І.В.  


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Профессії

Напрямки роботи

А яку саме професію хочеш обрати ТИ?

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto @ meta.ua
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Кірова 80

Корисні посилання