Зворотній зв'язок

  

Новини

Змагання з шахів

14-03-2019 Hits:8 Новини Super User

Сьогодні, 14.03.19р., пройшли змагання з шахів обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Команда юнаків та дівчат ДНЗ "БЦПТО" прийняли активну участь у цих змаганнях та посіли наступні місця. Команда...

Детальніше

Свіча, запалена від серця

12-03-2019 Hits:15 Новини Super User

12.03.19 року в ДНЗ "БЦПТО" відбувся  позакласний захід   "Свіча, запалена від серця".  У навчальний заклад були запрошені гості, батьки, акапела "Промінь" м. Бердянська під керівництвом Іванченка Івана Івановича. Усі присутні з великим задоволенням...

Детальніше

«ЖІНКО, ТИ ЗАВЖДИ ВЕЛИЧНА!»

07-03-2019 Hits:29 Новини Super User

З Весною Березень іде на свято, Щоб усіх жінок  і дівчат у центрі, рідних мам і бабусь  привітати.       Сьомого березня відбувся святковий концерт «Жінко, ти завжди велична!». Юнаки центру подарували «солодкі» квіти...

Детальніше
БІЛЬШЕ З ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

«Мова – духовний скарб нації»

Є у людей на землі рідна мова

Кожна на лад свій звучить.

А серед них і моя, світанкова,

Мова у небо летить

 

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

Щороку, 21 лютого, світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови.

Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся учнівська родина ДНЗ «БЦПТО».

Ранок розпочався традиційно з демонстрації учнівських тематичних стіннівок, якими було прикрашено хол навчального закладу.

Викладач української мови та літератури Вевтоненко І. В. разом з ученицями групи П15 підготували святкову лінійку «Мова – духовний скарб нації». На лінійці учнів познайомили з історією виникнення Міжнародного дня рідної мови, намагалися розширити знання учнів про українську мову, показати її красу та багатство за допомогою поетичного слова, закликали берегти, плекати та дбати про рідне слово.

У бібліотеці навчального закладу було оформлено книжкову виставку «Слово рідне – наймиліше в світі». Тематика виставки допомагає виховувати почуття любові до рідної мови, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу.

Викладач української мови та літератури Вевтоненко І. В.


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

День відкритих дверей 2018

Напрямки роботи

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto25 @ gmail.com
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Європейська 80

Корисні посилання