Зворотній зв'язок

  

Новини

Театр життя

06-12-2018 Hits:16 Новини Super User

4 грудня всі учні навчального закладу були присутні  на соціально-психологічному театрі життя "Крила життя", що проходив в актовій залі.                       ...

Детальніше

Національний конкурс творчих робіт "Євроінтеграція: сила можливостей" до Дня Соборності України

04-12-2018 Hits:14 Новини Super User

Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) "Євроінтеграція: сила можливостей" до Дня Соборності України. Конкурс проходить з 25.11.2018 по 22.01.2019. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 15.01.2019. Запоршуємо...

Детальніше

12 тижнів відповідальності

29-11-2018 Hits:16 Новини Super User

Благодійна міжнародна організація "Благодійний фонд "Відповідальні Земляни"" запрошує учням взяти участь в міжнародному  освітньому соціальному проекті "12 тижнів відповідальності". Для активних та сміливих дітей 5 - 17 років: * які відчувають свою...

Детальніше
БІЛЬШЕ З ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

«Мова – духовний скарб нації»

Є у людей на землі рідна мова

Кожна на лад свій звучить.

А серед них і моя, світанкова,

Мова у небо летить

 

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

Щороку, 21 лютого, світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови.

Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся учнівська родина ДНЗ «БЦПТО».

Ранок розпочався традиційно з демонстрації учнівських тематичних стіннівок, якими було прикрашено хол навчального закладу.

Викладач української мови та літератури Вевтоненко І. В. разом з ученицями групи П15 підготували святкову лінійку «Мова – духовний скарб нації». На лінійці учнів познайомили з історією виникнення Міжнародного дня рідної мови, намагалися розширити знання учнів про українську мову, показати її красу та багатство за допомогою поетичного слова, закликали берегти, плекати та дбати про рідне слово.

У бібліотеці навчального закладу було оформлено книжкову виставку «Слово рідне – наймиліше в світі». Тематика виставки допомагає виховувати почуття любові до рідної мови, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу.

Викладач української мови та літератури Вевтоненко І. В.


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

День відкритих дверей 2018

Напрямки роботи

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto @ meta.ua
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Кірова 80

Корисні посилання