Зворотній зв'язок

  

День відкритих дверей 2018

Новини

ЗНО 2018

18-06-2018 Hits:27 Новини Super User

До уваги учнів випускних груп! 

Детальніше

Засідання методичної комісії класних керівників

14-06-2018 Hits:25 Новини Super User

13 червня відбулося засідання методичної комісії класних керівників у формі тренінгу на тему «Світ без насильства». Манєвська І.В., Дяків О.М. і психолог Бойко І.О. підготували різноманітні вправи, відеоматеріали, буклет...

Детальніше

Свято до дня захисту дiтей

05-06-2018 Hits:38 Новини Super User

Першого червня, на бульварi Шевченка, вiдбулося свято до дня захисту дiтей, мiкрорайону "Скловолокно".

Детальніше
БІЛЬШЕ З ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Крила кохання

Кохання існувало завжди і всюди, незалежно від часу, місця або ситуації. Кохання існує вічно. Коли все змінюється: часи, люди, мода, смаки і погляди на життя, кохання залишається незмінним.

 14 лютого у нашому навчальному закладі відбулися заходи присвячені святкуванню Дня святого Валентина. Протягом дня працювала «Пошта Святого Валентина». Всі бажаючі могли вкидати у святкову скриньку «валентинки» для своїх друзів і викладачів, а сам «Святий Валентин» доставляв ці послання до адресатів та вітав всіх зі святом закоханих. Учні підготували цікаві стінгазети, в яких представили святкові побажання щастя, гармонії та любові. Після уроків відбулась конкурсно-розважальна програма «Крила кохання», участь у якій прийняли учні центру. Підготувала і провела захід викладач Катаєва Ольга Петрівна.

Глядачі мали можливість відвідати прекрасний світ любові, почувши хвилюючі серце поезії Василя Симоненко, Ліни Костенко та інших майстрів пера, чудові пісні про кохання, мелодії вальсу.

Ведучі свята Плетньова Анна та Наталушко Кирило почали концертну програму  зі слів, які виразно говорять, що таке кохання?

Учень. Кохати — то не в губи цілувати

Й слова красиві говорити.

Учениця. Кохати — це чарівним вогнем палати,

І ним людину найдорожчу гріти.

Учень. Кохати — то потреба поруч бути,

Гуляти разом в срібній зорі ночі.

Учениця. Кохати — це ніде й ніколи не забути

В цілому світі наймиліші очі.

Учень. Кохати —  це очима говорити,

І в тиші слухати сердець  биття.

Учениця. Кохати — не для себе тільки жити,

Кохати — це дарувати справжні почуття.

Проникливо і лірично читали віші Ємець Єлизавета, Курусь Анна, Саклаков Кирило, Сидор Світлана, Шокотько Роман.

Дуже зворушливо виконала пісню «Місто спить», під яку танцювали учасники конкурсу, керівник вокального гуртка, викладач Кириченко Світлана Віталіївна.

Під звуки святкових фанфар було представлено учасників конкурсу. Пара №1 Лихопой Влада та Юрин Данило, пара №2 Ємець Ліза і Шокот Данііл, пара №3 Пасько Юлія та Томка Віктор, пара №4 Гапоненко Олександра та Гронь Андрій, пара №5 Сазанська Діана та Чуваков Сергій.

На сцені панувала дружня романтична атмосфера, пари мали чудовий вигляд і настрій. Учасникам було запропоновано кілька конкурсів: «Комплімент», «Валентинка», «Танець романтичної пари», «Зрозумій мене без слів», в яких вони говорили приємні компліменти, проявили творчу та кулінарну майстерність, показали свої танцювальні здібності та вміння розуміти один одного.

Журі підвело підсумки конкурсу і визначило переможців за такими номінаціями:

«Пара глядацьких симпатій» - пара №5 Сазанська Діана та Чуваков Сергій,

«Найчарівніша пара» - пара №4 Гапоненко Олександра та Гронь Андрій,

«Найзагадковіша пара» - пара №3 Пасько Юлія та Томка Віктор,

«Найромантичніша пара» - пара №2 Ємець Ліза і Шокот Данііл,

«Валентин та Валентина» - пара №1 Лихопой Влада та Юрин Данило.

Учасники конкурсу отримали солодкі призи, а пара «Валентин та Валентина» відсвяткує свою перемогу у  кав'ярні-піцерії «Немо».

Слова кохання і любові призначалися не тільки найдорожчим  в світі, а й нашій рідній Україні.   Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свою свободу і незалежність і кожен із нас пов’язує свою долю з Україною. Тому особливо зворушливою звучала пісня «Мова єднання» у виконанні Гулієвої Аміни та Янакової Вікторії.

Свято закінчилося. Але у кожного в душі залишився приємний щем серця від побаченого, можливо, у декого закралася у душу перша закоханість. І нехай , бо життя без любові – сіре й одноманітне, воно нічого не варте…

Викладач  О.П.Катаєва


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Напрямки роботи

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto @ meta.ua
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Кірова 80

Корисні посилання