Зворотній зв'язок

  

Новини

Всесвітній день кухаря

19-10-2018 Hits:10 Новини Super User

Щорічно 20 жовтня кулінари всього світу відзначають своє професійне свято, яке засноване конгресом Всесвітньої асоціації кулінарних спільнот у 2004 році. Учні груп кухарів підготували святкову лінійку, на якій розповіли про...

Детальніше

Європейський тиждень

18-10-2018 Hits:4 Новини Super User

З 16 жовтня розпочинається Європейський тиждень місцевої демократії у нашому навчальному закладі. Учнівське самоврядування  підготувало багато цікавих заходів.

Детальніше
БІЛЬШЕ З ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

День Соборністі

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.

22 січня в навчальному закладі була проведена виховна година «Україна є, була і буде!» до   Дня  Соборності України, яку підготувала класний керівник групи А 38  Білик Наталя Леонідівна.

 Захід проведено з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення Дня Соборності України, з метою виховання в учнів любов до Батьківщини, повагу до героїчного минулого свого народу, виховувати всі якості громадянина, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави.

 Було  відзначено історичну важливість  подій 22 січня 1919 року, коли у Києві на  Софіївській площі був оприлюднений акт об`єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської  Народної  Республіки в єдину соборну державу. Акт злуки став величною маніфестацією єднання східних та західних земель, днем народження єдиної, незалежної, соборної держави.

           

Класний керівник групи А38 Білик Н.Л.


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

День відкритих дверей 2018

Напрямки роботи

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto @ meta.ua
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Кірова 80

Корисні посилання