Зворотній зв'язок

  

Новини

Свято Першого дзвоника у ДНЗ «БЦПТО»

Перше вересня – це велике і радісне свято… Цей день є визначальним і радісним для кожного з нас. Адже саме 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових вершин.

 

Для одних цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він покладе межу між дитинством, юними роками і дорослим життям, а для учнів першого курсу відкриє таємниці обраної професії, допоможе зробити перші кроки до майстерності.

У День знань, 1 вересня, подвір’я нашого центру наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для випускників та першокурсників це свято було особливим.

Заступник директора з навчальної роботи Косенок Надія Василівна привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів у минулому навчальному році.  На лінійці були нагороджені грамотами  учні, які працювали влітку у таборі праці та відпочинку «Професіонал».

Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята завідувач методичним кабінетом Бердянського міського відділу освіти Скиртач Наталія та заступник голови мікрорайону «Скловолокно» Михайлова Наталія Вікторівна

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та педагогів.

Після святкової лінійки учні першого курсу були запрошені до актової зали на перший урок «Україна – держава європейська», де вони ознайомилися з історією створення Європейського Союзу, його моральними цінностями та тернистим шляхом України до вступу в ЄС.

Вітаємо всіх із початком нового навчального року,  бажаємо вдалого підйому сходинками знань, нових досягнень і перемог!


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Спортивне життя

Найпопулярніші події

Профессії

Напрямки роботи

А яку саме професію хочеш обрати ТИ?

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto @ meta.ua
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Кірова 80

Корисні посилання