Зворотній зв'язок

  

День відкритих дверей 2018

Новини

ЗНО 2018

18-06-2018 Hits:27 Новини Super User

До уваги учнів випускних груп! 

Детальніше

Засідання методичної комісії класних керівників

14-06-2018 Hits:25 Новини Super User

13 червня відбулося засідання методичної комісії класних керівників у формі тренінгу на тему «Світ без насильства». Манєвська І.В., Дяків О.М. і психолог Бойко І.О. підготували різноманітні вправи, відеоматеріали, буклет...

Детальніше

Свято до дня захисту дiтей

05-06-2018 Hits:38 Новини Super User

Першого червня, на бульварi Шевченка, вiдбулося свято до дня захисту дiтей, мiкрорайону "Скловолокно".

Детальніше
БІЛЬШЕ З ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Памятаємо… Перемагаємо…

Друга світова війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України. Минають роки, відлітають у вічність… Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною мільйонів людей.  І  українці хотіли, щоб це була остання війна…

 З метою гідного вшанування загиблих у Другій світовій війні, Дня Перемоги над нацизмом, Дня пам'яті та примирення  учні та педагоги навчального закладу  брали активну участь  5 травня у міських заходах: у міському молодіжному  мітингу  до Дня пам'яті і примирення,  у молодіжному флеш мобі.  05 травня 2017 року педагоги та учні навчального закладу підготували концерт для ветеранів мікрорайону «Скловолокно».

10 травня було проведено позакласний захід «1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо». Під час заходу учні  Коврига Олена, Сєрокурова Анастасія, Чумак Яна читали патріотичні вірші. Викладач історії Дяків О.М. підготував та показав цікаві  документальні відеоматеріали з воєнних років. Всі присутні слухали  емоційне виконання  пісень про війну, про жіночу вірність, про материнську любов у виконанні учениць Стойловської Олени, Герасименко Інни та педагогів Кириченко Світлани Віталіївни, Малахової Вікторії Вікторівни, Оруджиєвої Тетяни Сергіївни, учня 4 класу гімназії  «Надія» Д'яківа Миколи.

Учні висловлювали надію та віру  про мир.

На жаль, наша війна за перемогу ще не завершилася. З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Сьогодні на сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. На полі битви – захисники, воїни.

Ми маємо  не чекати пасивно перемогу, а бути активними  у підтримці наших воїнів і докласти всіх зусиль для загального миру. Ні- війні!

 Заступник директора

 з навчально-виховної роботи Косенок Н.В.


Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар

Правила додавання коментарів


Security code
Refresh

Напрямки роботи

Чи готові Ви працювати з нами?

Надішліть запит прямо зараз

  • bcpto @ meta.ua
  • (06153) 2-02-61, 2-03-38
  • 71100, м. Бердянськ вул. Кірова 80

Корисні посилання